381. kłiz ekstremalny

Niby nietrudny ale jednak parę wpadek.
10/15 (źle: Hannover, torrija, Ostryż, Jagiellon i matka Ikara)

3 polubienia

Taaa, CZTERY! :joy: :joy: :joy:

3 polubienia

12|15 Ale powinno być 11, bo ten ostryż, to kompletny fuks. Nie widziałem i nie trafiłem; głębi lasów, torriji i 1435.

3 polubienia

A ten @Bingola znowuż z Jagiellonem… :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

jednej odpowiedzi bylam pewna - torrija w koncu od czasu do czasu wg klasycznego przepisu robie sobie na pozne sniadanie
o reszte nie pytaj
8/15

5 polubień

Dla ułatwienia dodać mogę, że matka Ikara była niewolnicą… :thinking: :stuck_out_tongue:

3 polubienia

3 wiedziałem, 2 ustrzeliłem i gut. Bez tej nie znanej mi wiedzy mogę żyć.

@Bingola przypomni jak sie nazywają takie skrzyżowane rzeki.

3 polubienia

Bifurkacja

3 polubienia

Od dziś słowo nietrudny nabrało nowego znaczenia.image

3 polubienia

7/15…Koszmar…Pamietam ze dobrze mialem 3 ostatnie,Gustlowa,Jagiellonow i Hannover.Bogini trafila mi sie fuksem…Reszta?Nawet nie wiedzialem w jakim pokoju siedze :rofl:

5 polubień

Wydedukowałam! :joy:

Pewien to ja bylem Gustlowa[bo mam film].Przy reszcie czulem sie jakbym siedzial w bobsleju :upside_down_face:

2 polubienia

No fakt, to tez sport ekstremalny!

1 polubienie

8/15 czyli pol na pol. Ale kurkume i jagielona i coś tam jeszcze dobrze. Aa i Jakąś Saksonię trafilam - ze nie tą co trzeba…

4 polubienia

11/15. I tak nie wiem jakim cudem :grin: Mówiąc delikatnie (baaardzo delikatnie): tematy mi nie podpasowały :stuck_out_tongue: :upside_down_face:

4 polubienia

A ja tę cyfrę trafiłam. Z tym, że piszesz, że u Ciebie powinno być 11. U mnie niestety o wiele wiele mniej. Ile? Nawet nie pytaj :disappointed:

2 polubienia

Nietrudny powiadasz… 6/15 i tyle w temacie.

3 polubienia