4 godziny snu..To duzo?

Brzmi obiecujaco.I zawsze sie ciesze,i niemal zawsze mi starcza.Ale nigdy jak mam wstac o 4 nad ranem :face_with_raised_eyebrow:
No jak to jest?

1 polubienie

Collins, ja w tej chwili jestem już taka senna, że nawet nie dam rady wytłumaczyć Ci o co w tym chodzi, ale wkleiłam Ci bardzo fajny i przystępnie napisany artykulik, z którego dowiesz się co nie co.

4 polubienia

normalmie 4 godziny i dospanie wedlug wymagan to brtytyjska marynarka, wachty i czuwanie
ja mam zwariowany sposob na spanie, autystyczny i zyje od urodzenia
ale mialam swoj pokoj i sposob na spedzenie czasu jako dziecko
z tym, ze bylo to naucz sie zyc :wink:
u mnie bez przerwy to faza podstaowa ok. poltorej godziny

1 polubienie

Należysz do tych, którzy mało śpią. Ale za to rytm dobowy źle znosi wstawanie o innej porze niż zwykle.

1 polubienie

Dokladnie.Jak widac…

1 polubienie

Spać trzeba szybko, bo życia szkoda. Też śpię około czterech godzin ± 2

1 polubienie

Dla mnie zdecydowanie za mało :upside_down_face:

1 polubienie

A gdzie tam! Taki krótki sen jest bardzo niezdrowy, w każdym wieku. Ja muszę spać minimum 7 godzin.

4 polubienia

Ja im jestem starszy tym mniej śpię. Ale też się zbytnio nie przepracowuję

To tak jak ja… :innocent:

To nadal zdecydowanie za mało dla mnie :upside_down_face:

A ja mam tak dziwnie, że jak w nocy nie dośpię, to potem we dnie śpię dwa razy dłużej. Nie lubię snu z przerwami.

1 polubienie

Mało…Ja mogę spać i wstawać o dowolnej godzinie, ale za to spać dłużej, co najmniej 6 h, najlepiej 7-8. (Rytm dobowy mam dość elastyczny, chociaż tak naturalnie to wolę nocne życie i strasznie nie lubię poranków, bo zachowuję się jak pijana/naćpana, ale jak naprawdę trzeba, to wstanę o tej 4 bez większych problemów)
Czasem śpię po 2-3 h, ale zawsze potem żałuję i to zwykle nie jest racjonalna decyzja.

2 polubienia

Też się nie lubię z drzemkami, niezależnie od ich długości, więc nie słucham bzdur, że robiłam za długie drzemki itd…bo ja już po drzemce 10-minutowej mam problemy z dojściem do siebie.
Drzemki są fajne, ale nie dla wszystkich, ja wolę spanie ciągiem :slight_smile:

1 polubienie