A czyjeż to Imieninki?

Naszych Joaś: @ihtiel i @Aszka_J ! Czyli : zdrowia, szczęścia, pomyślności i wszystkiego NAJlepszego z serca gorącego! @Aszka_J wracaj do nas, tęsknimy!!!

Coś dla Was na wiosnę…

image

Z dedykacją wszystkim Dżoanom. :kissing_heart:

Bylo kiedys na każdej imprezie! :innocent:

Joanna…Kiedy byłem o wiele młodszy,moje ulubione imię.Po Joannie z którejś powieści Curwooda…Szara wilczyca? :innocent:
A więc drogie panie,wszystkiego najlepszego!
Życzę wszelkich spełnień,radości,pogody ducha,optymizmu…A sobie życzę Waszej tutaj obecności.Stałej i niezachwianej!
Nie zawsze mam taką okazje ale,nim wsiądę do pociągu,Wasze zdrowie!!!

Slainte!!!

Wszysrkiego najlepszego Joasie

Spełnienia wszystkich marzeń i możliwości częstszego zaglądania na Pytamy :slightly_smiling_face: :hibiscus:

O jaka piękna ta wiosna Vivaldiego :slight_smile: :slight_smile: …i niech sobie kupią bluzek do woli! :slight_smile: …albo czego tam chcą :slight_smile:

https://pasek-tvpis.pl/p/tvpis750e15.jpg

Dziękuję wszystkim bardzo. To urocze. @Aszka_J wracaj bo cie brakuje.