A czyjeż to mamy urodzinki?

Kolejna delegacja i szpital do poważnego remontu / duża przebudowa /, i brak zasięgu telefonu. Oby to był ostatni szpital

Ładny

Hm, tego nie wiem ale może masz rację.Urodziny pierwsze lub drugie ? - dzień dziadka lub 20.11.X obyły się bez zniczy i były tragedią, ale żyję jakoś z dylematem, szpital utrzymuje drugą opcję

Podejrzewam że to pług ręczny, myli ten właz koło studzienki

Te najlepsze zawsze są na koniec, takie życie

Biorę ciasto

Przepraszam za spóżnienie, ale jestem zalatany, pomimo niedobrych okoliczności / delegacje, zaczęty remont w mieszkaniu - kiedyś się skończy, dziękuję wszystkim za miłe życzenia