A dziś mamy imieninki

Żyj nam długo i szczęśliwie @collins02 !

image

5 polubień

No i @elsie jak zwykle niezawodna.
Jurku zdrowia zycze i jako, ze Twoj patron oprocz misji walki ze smokami ma jeszcze pod opieka ksiegozbiory to kilometrow czytania…
image

6 polubień

Wszystkiego najlepszego:))

4 polubienia

Pewnie odsypia po transmisji meczu albo Igi :cake: :moon_cake: :cupcake: :birthday: :pancakes: :fish_cake:

3 polubienia

Wszystkiego najlepszego.
Najlepszych podróży, nsjlepszej muzyki, najlepszego zdrowia, szczescia i milosci.

5 polubień

No to zdrowie
:beer::beer::beer:

4 polubienia

Bardzo dziękuję!!!
Muszę przyznać że masz intuicję.Moj rodzimy ulubieniec,z"Maskarady"!!!
[taka karłowiczowa Jowita :wink:]
Ale przede wszystkim,dziękuję za pamięć :heart_eyes:

5 polubień

Dobrze powiedziane :wink:
Bardzo dziękuję!

4 polubienia

Na meczu Igi byłem w pubie a odsypianie zostawiam na potem.To była dluuuuga noc…[13,5 godziny…]

3 polubienia

Bardzo dziękuję:))

1 polubienie

Wielkie dzięki!!!
Faktycznie,coś w tym jest bo czytam jak własciwie nigdy wcześniej,a książek nie ubywa :innocent:

3 polubienia

Mi ostatnio wrecz przybywa…

1 polubienie

dla naszego kolegi z loży :joy: 1:20 filmu… Tylko co taką minę miał w 2 sekundzie?

2 polubienia

I z tej okazji imienin kolegi życzę sobie, żebym tak wyglądała jak ta pani w wieku 75lat.

3 polubienia

Moja droga,ta pani podlegala tylu przeróbkom,przez te wszystkie lata,ze pewnie sama juz tego nie pamięta.Mam na mysli ilość wszelkich ingerencji,nie wyłączając skalpela…

2 polubienia

No co …naprawde?:frowning:

2 polubienia

Nie śledzę tego z zapartym tchem ale…Pamiętam gdy zobaczyłem ją w latach wczesnych,90-tych.I wyglądała gorzej [i to znacznie!] niz w 2011 gdy widzialem jakiś nowy na ówczas,jej video clip.
No sorry ale aż takich cudów w przyrodzie nie ma…

2 polubienia

Może jest szczęśliwa z mężem? :roll_eyes:

2 polubienia

No w każdym razie,życie prywatne jej nie ciąży.Wiem tylko że kiedyś flirtowała z enerdowskim rockowcem z grupy Kreiss.Dla mnie mizeria a czy to trwa,pojecia nie mam.
W kazdym razie,pani Helena raczej nie zaśmiecała rubryk towarzyskich.

2 polubienia

“…byłbym niewdziecznikiem gdybym Twego nie wypił” :beer: :beer: :beer: :innocent:

2 polubienia