A gdyby tak nasz przywódca został harmonijnym lwem morskim

przy wódca- od określenia przy wódce
https://podroze.radiozet.pl/News/USA.-Turysci-uciekali-w-panice-z-plazy.-Nagle-zaczely-ich-gonic-lwy-morskie-WIDEO?rzs=Podróże

On ma lepsze metody na to by być w innej rzeczywistości niż chlanie gorzały :grin:

1 polubienie

Ja nadal nie wiem, ile kosztuje wpłata z Paypalem, bo jeszcze jest koszt przewalutowania i pewnie coś jeszcze z PLN na USD.

1 polubienie

Mógłby np. wesprzeć moralnie polską oświatę, gdzie jest jak w tym newsie z frontu “Chaos, błędy dowódców i niskie morale”. Ja mogę jedynie harmonijnie kupić sobie jakiś ciuch w celu uratowania psychiki … śniła mi się dziś praca i obudziłam się zlana potem przed 5ą :face_with_raised_eyebrow: W tym śnie bałam się, jak oni mnie dorwali w weekend :melting_face:

1 polubienie

To nie byli turysci a stonka turystyczna :stuck_out_tongue_winking_eye:
Lew morski i inne zwierzaki bronia sie jak mogą ,:innocent:

1 polubienie

A wyglądali na rozleniwionych a jak dobrze biegli wśród kamieni morskich.

1 polubienie

Powiedziałem dziennikarzowi “SE”, że z uwagi na drożyznę będę starał się oszczędniej postępować na wakacjach – jeść mniej i taniej. Nie mówiłem tego do Polaków, tylko mówiłem o sobie. To obrzydliwa manipulacja – przyznał minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek. Jak dodał - “dziennikarz to człowiek, który powinien oddawać rzeczywistość”.>>>
może mniej jedli na wakacjach, bo wzięli wzór z naszego ministra :thinking:

PayPal bierze swoje kopytkowe
Jest dodatkowym ubezpieczeniem od nieuczciwych transakcji w necie.
Przewalutowanie? Platnosci sa okreslone. Jest problem, ze systemy bankowe sa opanowane przez banksterów
Jedyna sprawdzona metoda na inflacje? Ograniczyc dług publiczny.

1 polubienie

Japka? Nie możliwe nikt normalny nie zje 20 kg dziennie.

2 polubienia

0,35 euro+ od 0,9 do 5% za transakcję.

Zgadza się. Nikt normalny…

1 polubienie

Dorosły slon czy hipopotam? O ile od małego nauczony?