A gdyby tak zgłosić się do jakiegoś programu typu reality show?

Szukają akurat panów…

2 polubienia

W żadnym z takich.

2 polubienia

Niedowidzę!

1 polubienie

Ostatecznie mogliby mi zafundować jakiś super wyjazd, w piękne miejsca, z jakąś sympatyczną grupą. Mogłabym jechać :smiley:
Mogłabym uczestniczyć w jakichś mega atrakcyjnych warsztatach plastycznych. Mogliby mnie nawet ludzie podglądać.

3 polubienia

Jedynie w maratonie typu,ruszamy z Londynu a finiszujemy w Kuala Lumpur.Majac okreslony budzet.
Nie wiem jak sie to nazywa ale dzisiaj sobie obejrzalem i taka eskapada przez pol swiata,za pieniadze sponsora…hmmm…Nawet kuszace!
Ale to wyjatek.
Nie wyobrazam sobie siebie w spedach debili z pod znaku big brothera czy rolnika co zony nie moze znalazc :face_with_raised_eyebrow:

4 polubienia

Pier#e takie programy. Polej lepiej.

2 polubienia

W programie z podglądaniem to ja mogę brać udział jako podglądający. Kiedy to będzie @Ajko?

2 polubienia

Gdyby był jakiś program, w stylu: nauczymy każdego języka obcego w miesiąc; to ja bardzo chętnie.

1 polubienie

jeszcze takiego programu nie wymyślili, a szkoda :smiley:

1 polubienie

LANIE WODY TO MOJA SPECJALNOŚĆ…


:rofl:

2 polubienia

image
:innocent:

@collins02 X lat temu Trójka miała taką zabawę. Uczestnicy byli w jakiejś europejskiej stolicy (nie pamiętam czy poza Europą też) i mieli jak najszybciej wrócić do Warszawy. Jechali głównie stopem…

3 polubienia

Tez to pamiętam, fajne było!

1 polubienie

@Bingola I chyba dzwonili do studia gdzie aktualnie przebywają

2 polubienia

Cos mi tam kołacze i pewnie dlatego mi sie teraz przypomniało :wink:
Bylem juz jednak glownie za granicą i nie pamietam szczegółów…

@collins02 Próbowałam znaleźć jak się to nazywało, ale mi się nie udało… :pensive:

1 polubienie

Ja to pamietam bo fantastycznie sie sluchalo ale czy mialo nazwe?