A ja już myślałam, nasi tam byli?

A tu Dumek Turbay jest prawnikiem i politykiem kolumbijskim, pochodzenia libańskiego …

W Hong Kongu buduje się nowoczesne(budowało może bo teraz komuchy tam wlazły) wieżowce według zasad feng shui.Przed ważnymi meczami piłki nożnej, niektóre kraje zamawiają czarownika aby zaczarował bramkę odpowiednio.Normalne rzeczy.Każdy robi co uważa za stosowne i w co wierzy.

Przesadnym mozna byc zawsze i wszędzie.
Kazdy ma jakieś.
Kiedys omalze nie doprowadzilam do zawalu Hiszpanke jak zobaczyla suszaca sie w lazience otwartą parasolkę. Ponoc to nieszczescie na dom przynosi.
Zresztą jesli o zabobony chodzi to chyba tylko gołębie sa bardziej przesadne od hiszpanskojezycznych.

1 polubienie

Mam ten artykuł przeczytany, a nadal nie wiem, z jakiego powodu nowy burmistrz uważa swojego poprzednika za diabła. Czy ktoś z Was się orientuje?

Mogę poszukać w tamtejszej prasie.
Ale dopiero wieczorem

1 polubienie

Niektórzy z nowych burmistrzów Kolumbii, którzy objęli urząd w poniedziałek, musieli uciekać się do egzorcyzmów, modlitw i wszelkiego rodzaju zaklęć, aby usunąć ze swoich urzędów „korupcję” i złą energię, którą, jak mówią, pozostawili po sobie ich poprzednicy.

jak sie okazuje pan Dumek nie byl jedyny

nie tylko egzorcyzmy ale i Kabała poszla w ruch? a co dybukom trzeba swieta woda po oczach…

1 polubienie

Nie wiadomo co komu pomoże.

w Ameryce Poludniowej to mnie niewiele zdziwi jesli chodzi o roznego rodzaju uroki czy ich pozbywanie sie.
Co prawda polityczne jaselka u Rydzyka tez sie swietnie w ten nurt wpisuja…

1 polubienie