A jak tam u Was z matematyką?

Jak tam z Waszą matematyką? Czy po dobrej zmianie są nowe podstawy programowe?
mat

1 polubienie

Ileś tam tysięcy przez kilka tysięcy to już nie mogą być znów tysiące.
Myślałem że prawdziwe zadanie matematyczne nam tu zapodasz. Czasem chce się popracować głową i sprawdzić co w niej jeszcze z czasów szkolnych zostało.

A poza tym nie wiem o co w całości tu chodzi.:slightly_smiling_face:

3 polubienia

Ja to mam tylko nadzieję, ż matematyka dobrej zmiany nie będzie aplikowana do tych wszystkich podwyżek, które wieli mały człowiek obiecał suwerenowi. No chyba, że właśnie tak ma być :wink:

1 polubienie

Tak serio? Jesli to byl szampan a nie wloskie lambrusco to albo kiepski, albo po cenach hurtowych ze strefy wolnoclowej. Sama bym po te 125 zeta flaszka chetnie kupila.

2 polubienia

Audyt zrobiono ile wydano na imprezy w Brukseli. I jak zawsze wydatki podano do publicznej wiadomosci.
Informacja z cyklu “osmiorniczek ciag dalszy” czyli jak to oni baluja za wasze.

3 polubienia

A oprocz tego rozliczono rowniez zuzycie papieru i to nie tylko toaletowego, i takich innych imporedabiliow jak sprzatanie, ochrona i utrzymanie biur poselskich. A ze to ostatnie traktują bardzo powaznie? To moga byc niezle jaja jak dobra zmiana na delegacji zacznie sie rozliczac :sunglasses:

2 polubienia

Pewnie Petrusy albo podobne kupował, to teraz ma …

2 polubienia

Ten pan “słynie” z idiotycznych wypowiedzi. Nie biorę go na poważnie, tak jak i innych pisowskich “myślicieli”

1 polubienie

No, widać wyraźnie spadek poziomu. Za moich czasów studenckich, które przypadły głównie na rządy SLD, nie poprzestawało się na zliczeniu kasy ze sprzedaży butelek. Zamiast tego liczono tzw. pochodną po imprezie, czyli ilość alkoholu jaki za te pieniądze można było kupić.

Człowiek by się spodziewał, że po 4 latach dobrej zmiany również druga pochodna po imprezie będzie niezerowa… :wink:

2 polubienia

Ten pan sie kiedys nawet dobrze zapowiadal…

Czy były tam tez WINA tuska?

3 polubienia

Jako pisarz SF, bo jako piewca Dobrej Zmiany skundlił sie dokumentnie.

2 polubienia

Wlasnie o to mi chodzilo.
Ale ciagotki to mial wczesniej, za dobrej zmiany dopiero rozkwitl :thinking:

1 polubienie