A jak to wygląda u Was?

Aż boleśnie daje się odczuć brak @okonek

U mnie cały mundial transmituje tv publiczna czyli na zmianę,BBC i ITV!
Publiczna a nie sportowa!
Są dwa studia czyli…O jedno mniej niż podczas Wimbledonu :innocent:
Mogę marudzić że nie ma siatki,że transmitują fascynujące zawody w łowieniu ryb a nocami na ITV masz cywilizacyjny upadek pod postacią wrestlingu…
Ale jest WYBÓR a to co najważniejsze, nie ginie w tyglu politykierstwa zmieszanego z serialami…
Chciałoby się rzec,oh England…My lionheart!!! :slightly_smiling_face: Co zresztą mruczę sobie pod nosem od czasu gdy Kate Bush nagrała swój drugi album i jakoś mi zostało :wink:
Medialnie,lata świetlne nas dzielą…

Ja ostatnio doceniłem newsowy portal publicznego radia polskieradio24.pl. Zero reklam, zero clickbaitu i zero straszenia, że niby trzeba trzymać rękę na pulsie.

Czyli sport Cię nie interesuje…

Mundial stopniowo mnie wciąga. Ogladam wybrane mecze ale tylko w normalnych godzinach. W Polsce nie są nadawane w TVP publicznej zapewne dlatego ze nie gra Polska.

Bardzo wątpię czy"zapewne"

Obejrzałem sobie dziś raniutko Belgię z N. Zelandią.

Pamiętam, że kiedyś TVP Sport trafiło do nadawania naziemnogo, a mimo to nadal jakiechś mecze przerywały normalną ramówkę na głównych kanałach TVP. A teraz to nawet nie wiem, czy nadal tak jest.

Okonka bardzo brakuje. Pusto i cicho tu bez niej