A jakie dzwięki słychać u was w domu? Piski, jęki, wycie?

Mnie glowa nie boli. Pewnie wczesniej spac pojde.

1 polubienie

Mein Herr, wir sind in Reykjavik! Hier gibt es keinen Bahnhof!

2 polubienia

Ja na pewno też!!!

Aber Flughafen ist da, oder?

2 polubienia

Flughaven ist da, aber nur klein. Der International Flughafen ist 50 km weiter, in Keflavik

3 polubienia

Ja, habe alles verstanden.

3 polubienia

Nie lepiej świerszcza złapać i za szafę wrzucić, by sobie nocami grał? :grinning:

1 polubienie

Ich verstehe auch aber gut antworten ist schon zu schwer. :slightly_frowning_face:

3 polubienia

Wieviel kilo? :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

A swierszcze to u mnie wytruli przy okazji tepienia komarow w ubieglym roku, zamiast kijanki do bajorka wpuscic (jedyny w miare naturalny zbiornik slodkiej wody, bo susze byly i bagienka wyscly)
A byly to owady rozmiarow slusznych i bardzo ladne.

A cykady w domu sie nie uchowaja.

3 polubienia

Ich auch!

1 polubienie

:smiley:
U mnie królują dźwięki TVN24 na okrągło, bo moja Mami ogląda namiętnie !
A ja przeważnie ze słuchawkami na uszach i heja rock, blues i nut francuskich od groma i ciut ciut ! Nierzadko film sobie jakiś zaległy zapodam. A generalnie cisza jak makiem zasiał.
Liczy się? :wink:

3 polubienia

Sprawdzimy, sprawdzimy postępy :upside_down_face:

1 polubienie

To mewy o pusty pokład okonek, birbuś przecież były … :stuck_out_tongue_closed_eyes:

2 polubienia

Mewyyy? To były skrzydlate wieloryby…

2 polubienia

Haha ! :rofl:

1 polubienie

Prędzej dostanę deprechy jakiejś. Już 2 tygodnie a ja ledwo co … Za stary jestem na takie wygłupy … Ale się nie poddaję.

2 polubienia

Jestem na stancji w Anglii.Niestety,najczesciej slychac obce dziecko.Chyba ze mam wolne.Wtedy slychac albo moja muzyke,albo jakis film.

2 polubienia

Viel, viel zu viel. :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

U mnie cisza - zależy od stanu zdrowia, coś jednak musi boleć inaczej to nie życie a gehenna, a jak lepiej to i muzyka leci, nieraz i opera, a za ścianą kobieta drze gębę - normalka ! megafon kolejowy wysiada, bo pracy dla niej nie ma 8 rok - siedzi przy / obok dziecka i się uczą / niby /, ale przekrzykiwać, widać ma głośna przeponę albo pojemne piersi, z kibelka synuś się wydziera - mama już zrobiłem i romantyczny odprężający szelest wody. Taka nauka że stale grają w gry komputerowe. Nawet sąsiadowi takiej głośnej i wiecznie gadającej bez przerwy żony nie zazdroszczę, ten dołącza do tercetu w piątki i soboty. Poza tym cisza, brak psów szczekających, i same staruszki

3 polubienia