A już się cieszyłem po wcześniejszych wiadomościach

Że coś się będzie działo, że pisowi zabraknie większości w Sejmie, że Gowin odejdzie z koalicji i rządu…Jednak wielki Jarek znowu postawił na swoim. Gowin nie dał rady się przeciwstawić… Xd
Oczywiście niech opozycja teraz nie myśli że coś bardziej ich lubię :rofl:

1 polubienie

Oni wszyscy bez względu na opcję są padlinożercami. Po trupach, do celu.

2 polubienia

Czytałeś wiadomości wczoraj czy przedwczoraj że Gowin odrzucił ultimatum Kaczyńskiego i straca miejsce w rządzie więc i najprawdopodobniej rozleci się koalicja? Była nadzieja na coś co przebiło by wirusa :rofl:

Śledzę wszystko na bieżąco. Rzygać się chce.

4 polubienia

zobaczymy jutro.
a frekwencja wyborcza na waznosc wyborow wplywu nie ma.
wiec wystarczy jak prezes z kotem zaglosuje.

2 polubienia

Żeby nie było remisu tylko.

1 polubienie

myslisz, ze kot pojdzie swoimi sciezkami?

2 polubienia

Pewnie gnom dał ludziom Gowina lepsze stołki. Sam Gowin po głosowaniu jako jedyny z rządu nie będzie klaskał i nie uśmiechnie sie. Że niby chciał ale nie umiał. Niezależność.

1 polubienie

nagle sie odpowiedzialny za kraj zrobil :face_vomiting:

Czyli ultimatum Kaczyńskiego nic nie dało i jeszcze musiał dopłacić Gowinowi? To by jednak oznaczało porażkę i Kaczyńskiego i Gowina xd

Oni są bogaci.
To porażka suwerena. Rząd sie radykalizuje. Kaczor chciał Budapesztu i chyba będzie go miał.

1 polubienie

tiaaa, Budapeszt 1956?

3 polubienia

Gowin znów się wycofuje.

Takie samo mam wrażenie.

Przyznaję bez bicia :slight_smile: że o polityce w ostatnich miesiącach nie wiele wiem.
W wybory w obecnej sytuacji nie wierzyłam, ale z tego co teraz widzę to chyba faktycznie się odbędą.

Czy one nie mogą być przesunięte zgodnie z konstytucją?
Pobieżnie dziś za ten temat się wzięłam z rana i z tego co czytałam to nie mogą być przesuwane.
Nikt takich problemów w polityce nie brał pod uwagę chyba nigdy, gruchnęło to na wszystkich jak piorun z jasnego nieba.

1 polubienie

Te wybory nie mogą być przesunięta tylko z jednego powodu. A powód jest taki, że tak chce Kaczyński. Innego powodu nie ma.

4 polubienia

W takim razie mam nadzieję, że jednak do nich nie dojdzie.

2 polubienia

Z drugiej strony czy my mamy pewność, że za rok będzie lepiej. Nie.
Może za rok bardziej będziemy nauczeni z tym żyć albo i nie…
Nie wierzę, że pojawi się jakiś kandydat nagle, który porwie ludzi i będą chcieli na niego głosować. Zbliżają się trudne czasy, a ostatnie co jest teraz nam potrzebne to walka między partiami i fotel prezydencki. Szczerze pisząc chciała bym mieć to już z głowy, bo i tak wiadomo kto by wygrał. Opozycja nie potrafi ogarnąć teraz. Potrzebny im czas i rok przesunięcia tych wyborów im za mało, bolesna to jest sprawa, ale chyba wszyscy widzą, że tak jest.

2 polubienia

Niech każdy postępuje, jak mu sumienie każe.

1 polubienie

Tak, tylko że mi tu jakoś sprawa sumienia nie wystarcza. Intencji złych nie mam, a czuję się manipulowana przez każdą ze stron.

1 polubienie

Właśnie nadchodzi pora wyboru między dobrem a złem. Wybór w sprawie wyborów.

3 polubienia