A kto wie, jak podzielić pdf na strony bezpłatnie?

Jakim narzędziem? :thinking: Treść jest za…a

Bezpłatnie to chyba tylko pociąć na strony za pomocą narzedza Wycinek ekranu i każdy taki kadr zapisujesz jako osobną stronę

1 polubienie

Eee :frowning: myślałam, że adobe mi potnie…

Darmowa wersja nie potnie

1 polubienie

Ale można z mobilnego adobe sana zrobić aparatem pdf z takiego całego pliku albo mając formę papierową.:slight_smile:

Pobierz jakiś płatny program w wersji testowej a jak zarobisz swoje to go usuń

1 polubienie

A kto wie, dlaczego drukarka, ponoć najnowszej generacji,nie drukuje w PDF a jedynie w HTmL???

1 polubienie

spróbuj ściągnąć stery z netu. Może masz nieaktualne albo pendrive niekomptybilny z systemem

Foock…O czym Ty mówisz???:roll_eyes:

sterowniki …no pa :sleeping_bed:

Na stronie producenta drukarki podajesz jej rodzaj i jaki system operacyjny w komputerze.
I tam pokazuje Ci odpowiednis sterownik.
Przynajmniej HP tak ma.

Jeżeli plik jest niezabezpieczony, to:

  1. Za pomocą drukowania do PDF wybranego zakresu stron. Sprawdż, czy w systemie nasz aktywne Microsoft Print To PDF, lub zainstaluj jakąś drukarkę PDF
  2. MS Word bodajże od wersji 2010 otwiera niezabezpieczone pliki PDF. Przykładowo klikasz prawym przyciskiem myszy klikasz Otwórz za pomocą … i wybierasz Worda. Jeżeli PDF był nietekstowy/niewektorowy, bez problemu usuniesz poszczególne strony i ponownie możesz zapisać jako PDF, lub wydrukować do PDF wybrany zakres stron.
  3. Są narzędzia on-line do podziału PDF, ale wiąże się to z wysłaniem pliku do sieci, czyli w praktyce ujawnieniem go nie wiadomo komu.
3 polubienia

Chodzi o to że
1.Nie drukuje TYLKO biletów z Wizzair ,w PDF.Inne dokumenty w pdf,drukuje bez problemu
2.To drukarka -kloc z pracy.Nie wiem i pewnie się nie dowiem,co tam ustawiono i dlaczego
3.Kazda próba kończy się białą kartka z dopiskiem,error i jakimś numerem

Zakres stron, jest podsumowany lakonicznie “All”
Co do punktu 2…Tego nie sprawdzę bo właściwie nie za bardzo mam prawo do korzystania z tej drukarki.Niby każdy korzysta ale…

1 polubienie

2 polubienia

Bilety lotnicze to osobna sprawa. Tam kazdy sobie rzepkę skrobie i zabezpiecza sie jak może. Ale jak kupujesz bilet to nie mozesz ściągnąć go na smartfona i poslugiwac sie wersja elektroniczna (Ryanair tak ma) i problem z glow?
Wizzair to jak na razie nie moje kierunki.

Na tyle na ile moje znękane oczy potrafią ocenić, jest to kompletnie inna grafika.
500 metrów obok jest biblioteka i tam nie ma problemu.A w lipcu czeka na mnie nowy lap top…
Tak więc,nie umieram choć przyznaję że nie rozumiem…

1 polubienie