A mi utkwiła z VI sezonu Wikingów scena w pamięci

Wiedźmin dla mnie taki sobie. Lepiej przeczytajh trylogię Sapkowskiegi o wojnach husyckich. Wspaniałe!
A z fantazy polecam; - Ursulę le Guin, Katarzynę Ostrowską i Jacka Piekarę.

2 polubienia

Właśnie już kilka osób bardzo mi polecało trylogię Sapkowskiego o wojnach husyckich :smiley:

Sam zresztą z siebie się Wiedźminem nie zaraziłem :slight_smile:

A o reszcie pierwszy słyszę …

1 polubienie

Obejrzałem 5 pierwszych odcinków wikingów i jakieś to słabe i przewidywalne… Miałem nadzieję na coś bardziej rozbudowanego… Jak wiadomo co… :rofl:

1 polubienie

Pierwsze 5 odcinków to dopiero się seria rozkręca :wink: Nie poddawaj się :smiley:

1 polubienie

A ile to już ma sezonów? Ta główna akcja ciągle jest w okol tego gościa podobnego do 40sto latka? :rofl::rofl:

1 polubienie

Ragnar musi najpierw zabić swojego Jarla w pojedynku i stać się Jarlem, a potem się zaczyna prawdziwy sezon :upside_down_face:

1 polubienie

A to się stanie w pierwszym sezonie?

1 polubienie

Z tego co pamiętam to tak, ale ja to raz w życiu oglądałem i nie pamiętam dokładnie :wink: Ale najprawdopodobniej tak :slight_smile:

1 polubienie

A tutaj znalazłem o “prawdziwym Hvitserk’u” :slight_smile:

Sezonów jest już aż VI :slight_smile:

1 polubienie

Szczerze to dzisiaj bym powiedział, że to musiało się dziać w pierwszym a nie drugim odcinku pierwszego sezonu…

Ja naprawdę średnio pamiętam początek serii :confused:

To w takim razie co się musiało dziać w pierwszym odcinku … :confused:

W pierwszym odcinku? Przedwczoraj oglądałem a już nie pamiętam XD

1 polubienie

No to poratowałeś nie ma co :wink:

W pierwszym odcinku główny bohater zabrał syna na zebranie towarzyszy i młody się opil xzy upił… nieważne xd

1 polubienie

Aha xd … :rofl:

Wiadać naprawdę nie pamiętam pierwszego odcinka :smiley: Drugi za to na pewno dużo bardziej :slight_smile:

1 polubienie

Podziwiam waszą dyskusje, ja nawet nie wiem o co chodzi z tymi sezonami i odcinkami.

1 polubienie

Oglądałem i Grę o tron i Wikingów - oba seriale z odcinka na odcinek coraz słabsze, ale Wikingów wytrzymałem trzy sezony, a Grę pociągnąłem do szóstego…
Ogólnie niewiele oglądam filmów, a seriale to już prawie wcale :money_mouth_face:

1 polubienie

A Stawka większa niż życie miała tylko jeden sezon! I co?

2 polubienia

Tęsknie za filmami w starym stylu :smile:

1 polubienie