A może tak quizik?

Komplecik. Ale łatwy…

3 polubienia

Dla kogo latwy? Potknelam sie na parowkach z chrzanem
Czyli wybronilam sie przed posądzeniem o kujońswo :green_heart::joy:

3 polubienia

11/12…Faktycznie,niezbyt trudny ale ciekawy.Potknąłem sie [co bylo do przewidzenia] na nocnym marku…

4 polubienia

Ale chyba nie upadłaś? :joy:

3 polubienia

Kiedyś byłam takim markiem ale zmieniłam się w skowronka!

1 polubienie

Ja sie nigdy nie zmienię.Bez przymusu,kłade sie spać ewentualnie o pierwszej.Częściej jednak o drugiej…

2 polubienia

Komplecik. Tym razem dopasowałaś mi temacik. :hibiscus:

4 polubienia

9 na 12. Może być jak dla mnie.

4 polubienia

Ostatnio kładę się koło północy, bo ciepło jest jednak męczące. Wcześniej kładłam się zwykle około pierwszej - drugiej. Jak będzie gdy powróci chłodek? Nie wiem :wink:

2 polubienia

Elsie - kobiecie nie zadaje się takich pytań, bo mogą być różnie zrozumiane :innocent:

4 polubienia

Komplet. Zaskoczył mnie nocny marek i wybierałem z dwóch na intuicję. Nie wiedziałem skąd pochodzi to określenie. Pozostałe bezproblemowo, choć obraz mnie nieco przystopował, ale sobie przypomniałem, no i ten styl.

2 polubienia

“Zaczarowana dorożka
zaczarowany dorożkarz
zaczarowany koń”

4 polubienia

Śpij ma podłodze jak w Azji :thinking:

2 polubienia

A po co na podłodze? Mam bardzo wygodne łóżko i nie mam zamiaru z niego rezygnować. Jeszcze zaczęłyby się kłopoty ze snem. Co to za pomysł? Ty tak śpisz i tak wolisz? :wink:

1 polubienie

Tam chlodniej.

1 polubienie

Ale ja mam dobrą temperaturę do spania. Zwykle wieczorem jest chłodniej, więc kładę się spać, bo szybciej jestem zmęczona całodziennym upałem. Gdybym miała za ciepło w łóżku, to pewnie nie kładłabym się już o 12.00 :wink:

2 polubienia

O nie. Moze byc wygodniej ze wzgledu na to ze z materaca, karimaty czy nawet koca polozonego na podłodze nie spadniesz jak z łóżka
:rofl::rofl::rofl:

3 polubienia

:joy: :joy: :joy:

1 polubienie

11/12 - nocny marek ?, Nocny Kazimierz to wiem

2 polubienia