A okrutnie mordowane, pożyteczne, harmonijne stworzenia, to się żarło?

Zakładając, że p. poseł nie jest wege, czego nie wiem, tylko strzelam wg prawdopodobieństwa…

Życie.
Jego lubię.

"Nie chce umierać " mówi poseł. Zarozumialy!

3 polubienia

Logicznej koncepcji na przyszłe życie jakby nie miał, a to czołowy polityk partii rządzącej. A tu jakby na każdego przyjdzie kryska, jeśli nie wymyśli czegoś nadzwyczajnego. Ja mam swoje wymyślenia, żebym tylko zdążył pokonać moje diabły podskórne.

Chyba trochę przypomina mojego tatę, gdy żył na Ziemi.

1 polubienie

Szanuj nie ważnej opcjii.

Co to ma za znaczenie co my chcemy? Świata nie obchodzą tragedie jednostek. Umierasz… a dla świata nic się nie zmienia. Każdego dnia setki ludzi dowiaduje się, że mają nowotwór. W tym chorym kraju, gdzie truje się nas spalinami, metalami ciężkimi, gdzie dosypuje się sól drogową do jedzenia… gdzie żremy najpodlejszej jakości mięso w ilościach niewyobrażalnych… Gdzie to wszystko jest chronione przez posłów właśnie… żeby było jak jest.
Gdy “Nie chcę umierać!” krzyczą ekologowie albo ludzie ostrzegający przed smogiem… to to są wywrotowcy polskiej gospodarki.

Wiem, że to brutalne co mówię… ale czasem trzeba mówić rzeczy wprost. Dopiero pan poseł głosował za 2 mld na telwizję, zamiast na onkologię. Prywatnie mi go szkoda, bo wiem jak wygląda chorowanie na nowotwór. W praktyce natomiast… sam chroni ten stan rzeczy.

3 polubienia

O harmonijnym mordowaniu stworzeń pogadaj z panią Spurek vel Vege. Dobre 30 lat jej służyły mięsne stworki. Nowa moda dla anorektyków. Nowe podatki na rzecz wege itd. Byle o mnie mówili :thinking:

1 polubienie

Lans czyli celebrytyzm

1 polubienie