A pan Tomasz Grodzki to kto,TWOIM zdaniem?

A to w Polsce jest jakis “niezadluzony” szpital przy obecnym systemie rozliczania sluzby zdrowia?

2 polubienia

W czasie rządów PiS zadłużenie szpitali wzrosło o 130%!

2 polubienia

“Jak podawała szczecińska „Gazeta Wyborcza” za dyrektury Grodzkiego, między rokiem 2008 a 2016 doszło do sześciokrotnego wzrostu zadłużenia szpitala. Przed upadłością szpital został uratowany dzięki 8 mln zł dotacji marszałka województwa zachodniopomorskiego, ale Grodzki musiał opuścić stanowisko dyrektora”.
Jeśli tak wygląda spłata zadłużenia, to super. To niech i za mnie Marszałek Zachodniopomorskiego spłaci kredyty.

Dobra i czas zakończyć temat. Ma szansę. Nikogo nie skreślamy. Zobaczymy. Życzę Mu dobrze. Czas pokaże. Wolę być przyjemnie zaskoczony, niż ponownie nieprzyjemnie rozczarowany.

1 polubienie

W polityce i nie tylko,bywa jak w sporcie.Kto byl dobrym pilkarzem,na ogół jest zlym trenerem.I na odwrót…
A ja sie ciesze ze jest na kogo zwrocic uwage.Bo moze byc przeciez gorzej.

Wzmianka o tym na co zaciągnął kredyt, jaką inwestycję zrealizował i pozostawił po sobie na użytek szczecinian, nie dla siebie, przecież nie zabrał jej ze sobą, zaburzyłaby wymowę Twojego “peanu”.

2 polubienia

Zaciągnięcie kredytu na budowę jednej inwestycji, powoduje zachwianie funkcjonowania całej jednostki, grożącej pozostałym chorym zamknięciem jednostki szpitalnej jest uzasadniona? Ok.
A co do peanu… Ja czekam na efekty Marszałka działalności, co napisałem, od kiedy został Marszałkiem. Nie patrzę wstecz. Przypomniałem tylko o fakcie z przeszłości, tak jak i Jego poprzednika po to, by zwrócić uwagę na fakt, że chciałbym by w tym Narodzie znalazł się ktoś nieskazitelny, kto byłby godzien wysokich funkcji bez konieczności tłumaczenia się ze swojej przeszłości.

1 polubienie

Na każdym kroku można zobaczyć też zakłamani opozycji… Gdy marszałkiem został Grodzki to krzyczał (Chyba to on mówil?) że demokracja zwyciężyła XD Demokracja która według nich od 4 lata była zagrożona lub nie istniała nawet, nagle jest i zwyciężyła bo wybory do Senatu i wybory w Senacie spowodowały że wygrał ktoś z opozycji… masakra, a gdyby w senacie rządziło dalej pis to demokracja by już nie zwyciężyła XD najlepiej było by znowu zrobić protest w obronie demokracji :rofl: oni nie widzą jak się masakrauja sami chyba xd

Krzyczal bo jeszcze resztki demokracji sa. I dlatego moze.

No mógł sobie krzyczeć, ja nic do niego nie mam akurat… Jednak głupio brzmią takie słowa, jeżeli od 30 lat bez wyjątku zawsze ta demokracja zwycięża… W sumie zwyciężyła 30clat temu i już nie musi…

Demokracja to piekny system jak jeden mowi a reszta demokratycznie slucha. I tego prezes nie wymyslil, ale chcialby w zycie wprowadzic :worried:

No i totalna opozycja za bardzo sobie wzięła do głowy po porażkach w 2015 roku, teraz demokracja działa prawidłowo tylko wtedy gdy wygrywa ktoś z opozycji czyli z normalności a nie z pisu :rofl::rofl: a ja ciągle jestem zdziwiony że jak ten autorytarny okrutny pis nie mógł sobie bardziej podkręcić wyników w sejmie tylko przyjął takie ledwo ledwo. Zgodnie z wolą narodu. No jak XD

No coz, tym razem serwerow wyborczych pilnowano lepiej
Nie dalo sie tez przekonac wszystkich - Polak to takie dziwne stworzenie, ze nawet przytloczony prpaganda zaczyna myslec. Choc jak to mowia " madry Polak po szkodzie"
Edit, ale yrzeba przyznac, ze kombinowali jak mogli z proyestami wyborczymi

1 polubienie

To kombinowanie to na pewno ustawka żeby pokazać niezależność tej swojej instytucji… Na serio partia która tak tutaj jest demonizowana, musi dopiero po wyborach kombinować zgodnie z prawem? XD po tym co ja tutaj czytam, na serio myślałem że mogą wszystko bo mają podobno wszystko. … Więc czego wy się boicie? Jeżeli nie mogą… Całe bajki można wyrzucić do kosza… Ostatnie wolne wybory itp bla bla bla… Xd

O jakim prawie mowisz? Tym pisanym na kolanie i uchwalanym noca?

O takim że o 21. 00 nie widać że PiS ma 70 procent tylko 40 i kilku posłów więcej a w senacie mniejszosc… Co stoi na przeszkodzie? Według niektórych, już nic nie powinno…

Zacznij pisac z sensem, bo nic z tych wywodow ni rozumiem. Wybory do senatu sa z okregow jednomandatowych - przedsmak gdyby podobne wprowadzono do sejmu.
A ustawienie wyborow metoda d"Hondta i wysokie progi dla koalicji to dopiero ustawka. Uchwalona glosami tych samych politykow wowczas nalezacych do Unii Wolnosci i Porozumienia Centrum przy wspolpracy roznych dosc dziwnych koalicjantow, ktorzy mieli nadzieje na skorzystaniu na tym.

1 polubienie