A podobno to III RP była z dykty?

A W Niemczech Francji USA Hollandi Rosji nie ma?

Jak na razie to LGBT niczego mi nie narzuca. Bo niby co ma do narzucenia?

Niestety jest. Samotni w tym nie jestesmy.

kto tu wykorzystuje aparat panstwowy do narzucania swojej woli?
@GumowyKrokodyl, zacznij myslec, to naprawde nie boli.

2 polubienia

Nie swojej woli tylko normalnej woli. Normlanosci… To ludzie nie myślą nie widząc problemu lgbt… Narzucanie sie lgbt to nie narzucanie normalności tylko właśnie nowych swoich zasad. Nikt nie ma nic do ludzi i mniejszości przecież.

pomijajac skrajne elementy ruchow LGBT? co oni narzucaja? ze chca byc normalnie traktowani, jak kazdy inny obywatel?

1 polubienie

Nie chodzi mi o ludzi. Każdy chce być normalnie traktowany… To gdzie są ci ludzie jeżeli odbywają się marsze równości po małych miastach w Polsce i chętnych brak a ci którzy idą w takim marszu to ludzi z zagranicy albo osby które są przewozone z marszu na marsz? To kto to przewozi kto to organizuje… Chodzi o coś co zarządza tym wszystkim kto pompuje w to kasę kto sprawia ze to lgbt wdziera się drzwiami i oknami :rofl: nie o homoseksualistów którzy mają w dupie lgbt

a kto organizuje wycieczki strajkujacych do stolicy, pielgrzymki, manitestacje i tym podobne eventy?
sponsorow nigdzie nie brakuje jak moga cos na tym ugrac dla siebie.

2 polubienia

LGBT jest normalne. Najlepiej zrobic z tego sam szal i do psychiatrykow pozamykac. Homoseksualisci byli traktowani jak ludzie chorzy (w Polsce niemal do konca XX wieku). Chcialam wkleic artykul prof. Starowicza ale mi sie nie udalo. Jeszcze poszukam.

Prosze bardzo, to niezupelnie to ale wystarczy

KLIK

1 polubienie

Sponsorow sklocania Polakow jest wielu. Skloconym panstwem latwiej rzadzic.

1 polubienie

Tylko ze to co innego bo tacy ludzie są wszędzie którzy są gotowi wyjść na ulicę w obronie. A tutaj te same twarze na marszach w różnych częściach polski. Mało osób chce być kojarzonych tym czymś więc trzeba statystow :rofl:

Myślę że sponsorem marszow równości jest ten sam pan co sponsor kodu itp i innych bojowek anty pis owych. Ale wiadomo że lgbt to coś więcej…

a na tych wyjazdowych strajkach czy zadymach roznego rodzaju antysystemowcow, prokoscielnych, kiboli, lysych, zarosnietych czy nacjonalistow to tych samych twarzyczek nie ma? to juz z tego niektorzy zawod sobie zrobili, policje wszystkich krajow dysponuja listami tych osobnikow, a na szczegolnie aktywnych w skali miedzynarodowej takowa lista istnieje prowadzona przez Interpol.
z tym, ze rzadko sie z nich korzysta - bo trudno granice zamykac czy prowadzic aresztowania prewencyjne (co zreszta bylo stosowane za komuny przez SB i milicje) przy byle przemarszu.

1 polubienie

Nie wiem o jakich wyjazdowych strajkach i zadymach mówisz. Co to znaczy wyjazdowe

To znaczy , że np. związki zawodowe organizują grupie pracownikow wyjazd do stolicy .

2 polubienia

Ale np kibole, patrioci narodowcy są w całej Polsce… Taki onr też ma swoich ludzi w całej Polsce… Jest jakies zgromadzenie w Lublinie to idą na takie coś ludzie z Lublina ale też nie chodzą na takie coś osoby które są gdzieś zapisane a normalni zwykli ludzie, a jakieś marsze równości są w mniejszych miastach to pojawiają się tam ludzie z niewiadomo skąd i okazuje się że mieszkańcy tych miast widzą ich pierwszy raz w życiu :rofl:

Rozumiem to że gdy jest jakaś wielka manifestacja w stolicy to zjeżdżają się do niej ludzie też z innych części kraju

Ale to ciężko się dogadać bo dużo ludzi mówiąc lgbt ma na myśli osoby homoseksualne bi itp… A mnie nie chodzi o tych zwykłych ludzi, tylko o lgbt jako ten cały projekt który zaczął od jakiegoś czasu ofensywę. Przecież to nie zwykli ludzie zaczęli ofensywę że swoimi postulatami a jakaś wąska grupa ludzi czy niewiadomo kto…

Tak, ale wlasnie homoseksualisci byli napietnowani. Ilu bylo zmuszanych do leczenia (nic nie dajacego a bardzo bolesnego), ilu zamykano do wiezienia, nie mowie o wysmiewaniu i mobbingu, ktory wielu (szczegolnie mlodych) potrafi doprowadzic do samobojstwa. Z tym, ze jesli chodzi o tak czeste demonstrowanie to mozesz miec racje. Ale to z kolei moze miec podloze w idei sklocania ludzi (bardzo teraz modnej). Mysle ze my, jako my mozemy tylko przypuszczac i czekac co dalej.

2 polubienia