A przed meczem

jauuuuć 2:1 dla Hiszpanii. I to jest mecz!

Mam wrażenie, ze krolem strzelców będzie samobój :star_struck:

1 polubienie

Już jest bo tu by się musiały nie wiem jakie cuda,by to zmienić.

1 polubienie

Ale, póki co, jest co oglądać. Ciekawe czy dojdzie do karnych, bo co do goli, to ktoś jeszcze chyba tu strzeli.

Nagle,ni z tego ni z owego,łatwo im to przychodzi…Ech to cwaniactwo turniejowe…
Niemniej Francja,przy całym swoim potencjale,słabo gra.

1 polubienie

No nic…Temperatura spadła do 37,5 i skoczę sobie po piwo :innocent:

1 polubienie

Fakt, Hiszpania optycznie lepiej wygląda, ale z tego jeszcze nic nie wynika, choć już mam delikatniutkie przeczucie, że w finale zobaczymy Hiszpanię. Takie wrażenie ulotne… :sunglasses:

2 polubienia

Górą moi. Francuzom nie udało sie Hiszpanii spacyfikowac. Polakow do bitwy potrzebowali. I co ciekawe? Iberyjczycy nie wiedzą, że fantazje to Polak/Polka to ma

Nie wiem jakie komentarze są powyżej, ale od początku stawiałam na Hiszpanię.

3 polubienia

Jesli będą grac agresywnie? To Korsyka pogrąży się w żałobie :wink:

1 polubienie

No w wolnej chwili,poczytaj :innocent:
No i witaj w klubie :wink:

2 polubienia

Co oni wyprawiają,do licha?!
Zaczynam sie denerwować…
Ale,cokolwiek sie wydarzy,zocze znowu jedynego Francuza jakiego poważam czyl Olivera Giroud

I znowu jeden umiera…

1 polubienie

Koguty do domu.
A jutro kibicuję Holendrom, a jakże… :grinning:

1 polubienie

Moi górą :smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:

2 polubienia

A jutro “moi”… :stuck_out_tongue:

2 polubienia

I sprawiedliwości stało sie dość!!!
Ta druga polówa to szachy i to czasem nudne.Dobrze że unikneliśmy dogrywki :expressionless:

2 polubienia

Oj przewaga techniczna byla.

Zanadto się rozpędziłem wysyłając kogutów do domu. :joy:
Przecież mają przed sobą jeszcze mecz o brąz.

Tu bym się nie zgodził, że II połowa była nudna. Fakt, w I działo się więcej, ale Francuzy w II usiłowali odbić bramkę z tym, że to było raczej walenie głową w mur, bo hiszpańczyki dość umiejętnie nie dopuszczali do tego. Te szachy były, jednakowoż dość szybkie i kilka sytuacji wzbudziło me emocje.

1 polubienie

Kibic ze mnie marny. Nigdy nie zrozumiem czemu tyle zdrowego chłopa gania za jedną piłką, jakby nie mogli sobie kupić własnych? :innocent::crazy_face:
A zbieglo sie ostatnio troche sytuacji stresowych. Kibicowanie zczyna byc odpoczynkiem🥰

A biedny Mbappe powiedzial dzisiaj,lub wczoraj w nocy że chciał zdobyć mistrzostwo ale sie nie uadało.Chciał grać dobrze ale sie nie udało.I dlatego jedzie do domu…
Ale najbardziej sie uśmiałem jak pod koniec meczu była sytuacja gdy Mbappe strzelał :joy:
I tak to skomentował
-To powienien być gol!Albo choć powinienem trafić w bramkę…
No nie…Doprawdy? :rofl:

3 polubienia