A tak kiedys zaczynalem dzien

Zawsze zadziwiala mnie popularność Madness w Polsce.Oczywiscie chwytliwe i melodyjne kompozycji,zayebiste aranżacje ale w gruncie rzeczy,jedno wielkie jajo :rofl:
Do tego nie mające żadnego,polskiego odnosnika humorystycznego.A moze po prostu nie warto szukac bo spodobało sie i juz?!
Mijaly lata i znajdywalem jakies odbicie w Muńku ale nie w muzyce…
Muzyka jest tylko pozornie,lekka,łatwa i przyjemna.To kawal doskonałego grania,łączącego Karaiby,rock and rolla,pop,plus jakieś kabaretowe mrugniecie okiem.
James Bond muzyki pop?
Moim zdaniem,cos w tym stylu!

3 polubienia

Madness - Miło mi się kojarzy. W latach 80 dorwałem ich album w … kiosku Ruchu! Płyta jest do tej pory, o ile brat jej nie opylił. Madness jest mi bliski z racji ska jaką grali.
… a ska to przecież jakby szybsze reggae. :mali:

2 polubienia

A to juz tak stary numer ze nikt nie pamieta oryginalu.
Ta plyta,wydana przez Tonpress,byla oryginalnym albumem skladankowym.Pozniej gdy poznalem wiekszosc ich nagrań,przyznalem ze to świetny wybór!

Tu jeden z tych ktore MUSISZ lubić. :slightly_smiling_face:

2 polubienia

Lubić? Ja je znam i oczywiście lubię :boom:

Ale co do ska, to polecałbym również inną grupę.
Wiem, że się wpierniczę nieco niezgodnie z tytułem, ale to warto znać.
Po prostu nie ma lepszego ska i chyba już nie będzie jak te poniżej:
(Uwaga, trwa ponad godzinę, ale to jak Mozart dla klasyki i warto wysłuchać)

The Skatalites:

Tutaj, gdy komuś nie chce się słuchać wszystkiego: Skatalites - Działa Navarony

3 polubienia

Przepraszam, ale musiałam to zrobić :slight_smile:

2 polubienia

Co zrobic?

Wkleić video :wink:

1 polubienie

Ufam Ci wiec plus…Ale moja playlista na dzisiaj nie przewiduje…Jutro!
A jeszcze jakas niewiasta z fejsa domaga sie"sekcji dętej"i w ogole,piwo mi sie konczy… :wink:

1 polubienie

Przecież sam sobie odpowiedziałeś :wink:
.

Gubie sie…Sugerujesz ze gadam sam ze sobą?
Wchodze tu raz na kwadrans,czasem rzadziej wiec moze i tak być… :innocent:

Tu mogłeś zaufać.
To sobie drugi klip włącz, 4 minuty Cię nie zbawi a poszerzysz o parę stopni horyzonty :grin:

1 polubienie

Na razie jestem na wojennej sciezce na fejsie.Albo to nieporozumienie,albo jakis dupek lubi tylko ochy i achy,nad swoimi tekstami…Wrrrrr…

1 polubienie

Sugeruję, że Alzheimer jest silniejszy od Ciebie :crazy_face:
Nie. W jednej wypowiedzi zadałeś pytanie co do kariery jakiejś kapeli i w tej samej wypowiedzi odpowiedziałeś na własne wątpliwości :laughing:

Tzw.głosne myslenie to nic nadzwyczajnego,jesli ma sie wątpliwosci…Patrze na to wszystko. i…No nie ja sobie przyznawalem"najlepszą".Nie mam z tym nic wspolnego…Ale i tak,ciesze sie.

1 polubienie

Troche sie tu zaplątało…Ale ok.

1 polubienie