A teraz pora na Quiz ekstremalny

Tylko tak leczniczo się uśmiechnełem, te 20 to odpowiedzi dla wnuka, lub razem z pytaniami Bingoli. Mi to pasuje

@kaziu cieszę się, że się uśmiechasz. Też lubię robić “banana” - to lepsze niż “pastylki na poprawę”. Pozdrawiam serdecznie!

1 polubienie

Żartujesz! Dlaczego?

1 polubienie

Dla mnie nie jest ważne na ile punktów było dobrze, ważne że pamięć wytęrzam do większego odzysku z tej utraconej. Orłem czy kujonem być mi nie pasuje, radzę sobie bez tego

4 polubienia

Cud nad cudami!!!
12/12
Na 99% byłam pewna 7 odpowiedzi, reszta strzały drogą eliminacji.
Jestem dzisiaj tak fizycznie wyczerpana, że nie mam siły się wykąpać i położyć spać.
W głowie totalna pustka i proszę jak pięknie strzelam :rofl:

6 polubień

Kujoństwo się szerzy. :stuck_out_tongue:

5 polubień

Nie!!! Pisałam, że strzelałam.
1 pytanie pyknęłam z zamkniętymi oczami :stuck_out_tongue_winking_eye: taki ze mnie kibol.

2 polubienia

Dobra, dobra…, wierzę… :crazy_face:

2 polubienia

Ten komplet to przypadek, ale godny zauważenia :wink:

4 polubienia

@Bingola a to pytanie zapodaj Nowakowskiemu a nie mojej skromnej osobie. Też się wku…am na skrzyżowaniach kiedy nie wiem czy “przypieprzyć” czy iść “w kondukcie” :slight_smile:

2 polubienia

Ekonomicznie to trudna sytuacja, hm jak przypieprzysz to będzie chudy obiad, a w kondukcie to może na stypie pojesz schabowego
Inne związki są nielogiczne, u mnie miasto chciało by były sekundniki, kasa była i stosowna uchwała. To ludzie nie chcieli ich za nic, miasto wyłożyło plan B że powstaną progi spowalniające, i dodatkowe doświetlenia przejść dla pieszych - ludzie tym bardziej nie chcieli, a to była debata publiczna. Założyli progi wszędzie / każde przejście, skrzyżowanie i jest ciszej, bezpiecznej - choć codzień ktoś tłumik urywa to ludzie sobie chwalą mądrą decyzję. Poza tym to jeszcze kasy zostało z tej puli i ludziom się zamarzyły ogródki piwne na koszt miasta, miasto nie będzie rozpijać społeczeństwa i ogródki jedynie prywatne. Reszta poszła na zieleń i roboty publiczne dla bezrobotnych

2 polubienia

@efka - to jest niemożliwe żebyś była lepsza od @Bingola. On -kujon, Ty - normalna i wygrałaś??? Ile zgrzewek Mu podesłałaś???

4 polubienia

Czego się Waść czepiasz spokojnego człowieka?
Daktyli nie jadam, ekstremalnych nie rozwiązuję bo tradycyjnie zdobywam 7, 8 punktów, więc w tym towarzystwie nawet nie wypada.

4 polubienia

9/12, nieźle!

2 polubienia

@witch, ile razy mam powtarzać, że celnie strzeliłam kilka pytań?
Cuda się zdarzają :grin:
Poza tym, nigdy nie pisałam o sobie, że edukację spędziłam w oślej ławce :wink:

3 polubienia

@witch bo Bingola i okonek, to nasze sztandarowe kujony dwa… :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

Tiaaa swiadczyl sie Cygan bratem swoim…

3 polubienia

:stuck_out_tongue:

1 polubienie

11/12
No jak moglam tego pochrzyna nie wiedziec?
A co do dziecieliny… Wydedukowalam…RUMIEŃCEM. - czyli cos różowe… A z tych tu co?

2 polubienia

Koniczyna różowa? Pierwsze słyszę!