A teraz pora na Quiz ekstremalny

Zapraszam - KLIK!
10/12 - blisko kujoństwa!
Źle tylko pochrzyn i dzięcielina (o tej ostatniej tylko wiem, że “pała panieńskim rumieńcem” więc odpowiedź mnie zaskoczyła).

4 polubienia

wyklikalo sie 12/12, Wielki Czarodziej fuksem, a Nepal na czuja.
mnie uczono, ze z ta dziecielina to tak do konca nie wiadomo co Mickiewicz mial na mysli. ale w koncu wielkim poeta byl a nie botanikiem :wink:

4 polubienia

10/12. Mi to wystarcza jak najbardziej :slightly_smiling_face:

2 polubienia

11|12 Zygodaktylia, pierwsze słyszę…

4 polubienia

“daktylia” była podpowiedzią

1 polubienie

tez nie znalam, ale tylko jedna odpowiedz spelniala warunek w miare prawidlowej.

2 polubienia

A nie jest obżeranie się daktylami, przez szacownego kolegę @Antykwa ? :crazy_face:

2 polubienia

Kurde…Nigdy nie narzekam na quizy bo jesli czegoś nie wiem to jest sprawą oczywistą ze to moja wina.Ale tu to juz lekka przesada.To quiz wiedzy czy słownik znaczeń???
8/12…Pewien bylem 2 pierwszych i 3 ostatnich,wiec wyszedłem chyba obronną ręką :innocent:

5 polubień

A teraz - idę robić zapiekankę. Mój wynik :grin: 20/12 !!!

5 polubień

ja dzis salata i pomidory. I zimny sok jablkowy.
upal 36º w cieniu.
gotowac to bede zima.

3 polubienia

U mnie też tyle.

2 polubienia

zgadza sie, tym razem uklad jest taki, ze nawet w Bilbao wczoraj w nocy zarejestrowano 28,3º - czyli noc tropikalna.
to i do Ciebie upaly znad Afryki doszly.
Syberia sie roztapia i plonie tajga - a to sa tez zielone pluca swiata, tyle, ze Amazonia sie wszyscy przejmuja, a Rosja niewielu.

2 polubienia

Słabiutko 6 / 12

3 polubienia

:open_mouth::speak_no_evil::scream::thinking:

2 polubienia

@kaziu skąd to zdziwienie? W międzyczasie odpowiedziałam trafnie na kilka pytań Wnuka. Uwierz mi - niektóre są trudniejsze niż te w quizach Bingoli. Pytanie brzmi - na ile trafnie odpowiedziałam w quizie kolegi? Tego nie napiszę. Wnuk wyszedł jednak usatysfakcjonowany :grimacing:

2 polubienia

@Witch, to nie są moje quizy. Ale powiem, Ci, kiedyś na starym pytamy chciałem zrobić Quiz na Twój temat. Może gdzieś go jeszcze znajdę, parę pytań już miałem :slight_smile:

3 polubienia

@Bingola no to udało Ci się mnie zaskoczyć. Nie napiszę, że mile ( nie znam pytań na mój temat) ale jednak… Ciekawa jestem ile osób znałoby choćby moje prawdziwe imię? Dziobiesz czy czegoś potrzebujesz? :grin:

@witch, przecież chodzi o to abyś TY znała odpowiedzi, reszta nieważna!

2 polubienia

Kolego @Bingola znając Ciebie to na pewno pomyliłabym się z odpowiedzią wpytaniu o datę swoich urodzin. Ty zapewne tak byś one (pytanie) skonstruował, że nie wiedziałabym czy chodzi o “wyznaczony termin porodu” czy “datę narodzin”. A tak swoją drogą to ciekawa jestem ile byłbyś w stanie ułożyć pytań na które sam znasz odpowiedź?
Moje miasto już wycofuje się z “sekundników” na skrzyżowaniach :slight_smile: To tak ku przypomnieniu !

1 polubienie

To akurat jest proste. Tam są także i trudne pytania :blush:

3 polubienia