A teraz QUIZ ekstremalny

KLIK!

Nie taki trudny dziś. 9/12, źle piosenka o kotku z płotka, saneczkarz-medalista i dynastia Wacława II. Za to Farmaceutka pokonana, reszta na logikę, raczej bez ślepych strzałów.

2 polubienia

Sie posypałem…Moze za szybko?
7/12 a zle kasandra,piosenka ludowa,ksiażka,jakas “sońka” i witamina…Plus jeszcze cos co bylo czystym fuksem…No wyjatkowo nie dla mnie.Co pytanie to załamka…

4 polubienia

6|12 Źle; kotek. lahoh, nieistniejący tytuł, medalista, witamina i tahini, czy jakoś tak…

Zaciekawia mnie, skąd autor pytania o piosenkę wie z jakich czasów piosnka pochodzi, bo według mojej wiedzy, jest to nieustalone? W roku 1848 niejaki Stanisław Moniuszki z tej popularnej pioseneczki zrobił na spotkaniu z przyjaciółmi żartobliwy kanon na 3 głosy. A 7 lat później Władysław Syrokomla napisał dziś obowiązujący tekst, a Wiktor Każyński melodię, którą znamy, przerabiając troszeczkę kanon Moniuszki.

I znowu mnie @collins02 dokopał… :grinning:

4 polubienia

Co Ty tak cierpisz z powodu jednego punktu? :innocent:
Poruszalem sie w tym quizie jak ślepiec a pytania typu,jakiej ksiazki nie napisano,traktuje jako żart.Czy zabawny,to juz zależy od duszy :slightly_smiling_face:

1 polubienie

Ja nie cierpię, ja wykazuję szacunek lepszemu. :yum:

1 polubienie

No mowy nie ma o lepszym.Quizy czy testy w ktorych ukryta jest odpowiedz to ruletka.Szansa dla"graczy" :smile:
Tu trzebaby,czegoś na miare 1 z 10.Ale to chyba niewykonalne.Moze @roqq by cosik wynalazł ale akurat na ten powrót sie nie zanosi…

2 polubienia

Oj tam, oj tam, ale co sobie pogadamy, to pogadamy… :grinning:

2 polubienia

A to i owszem :innocent: :smiley:

1 polubienie

I o to chodzi… :grinning:

7/12
Zapytajcie mnie co odgadłem a czego nie odgadłem. Nie odpowiem.

4 polubienia

He, he, połówka… :joy:

1 polubienie

7/12 ale w aż trzech przypadkach zmieniłem odpowiedzi z dobrych na złe :open_mouth:

3 polubienia

O w mordeczkie…! To ja tu ostatni… :rofl:

No i dobra…, ostatni będą pierwszemi… :innocent:

2 polubienia

Razem jesteśmy ostatni, ja tam się cieszę :joy:

2 polubienia

W dobrem towarzystwie nawet tem ostatniem jest dobrze… :grinning:

2 polubienia

Może być nawet lepiej (patrz: ostatnia ławka…) :innocent:

2 polubienia


A źle Staus ( zafiksowałam się miejscem twórczości) tyluł ( wszystkie jednako dziwne i prawdopodobne) oraz saneczkarz- nie znam

3 polubienia