A to perfidne cfaniakii!?

Zadzwonili do mnie z pewnej znanej firmy kosmetycznej i złożyli niedawno życzenia… włączyła się sekretarka i gada mi, że mają prezent za 19 zł… jakiś kosmetyk szmery bajery, nie pamiętam dokładnie ale trzeba było powiedzieć, jeśli się na ofertę godzimy: POTWIERDZAM. Myślicie, że ja jako’ blondynka’ wypowiedziałam te słowa czy się rozłączyłam…? :smiley:

No właśnie do czego IM to moje słowo: POTWIERDZAM mogłoby być w przyszłości potrzebne? bo nie uważam, że tak od picu taką ofertę złożyli… Czy w przyszłości tym nagranym słowem POTWIERDZĘ komuś bezwiednie jakiś kredyt czy coś? Ktoś zbiera nasze dane OSOBOWE … i głosowe?

2 polubienia

Rozłączyłaś się,

A ja bym wyraźnie powiedział; - popierdzam… :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Blokuje te telefony ze
Szczęśliwą wiadomością…

2 polubienia

Prezent za pieniądze? To się wyklucza.

2 polubienia

Rozłączyłam się :stuck_out_tongue: Jak ostatnia chamuwa ( chyba przez Ó z kreską się pisze?).

Czemu ja tyle błędów robiem? Bałam się odezwać… bo może mają jakiś program do poskładania literek i zmontowania nowego słowa ?:stuck_out_tongue:

3 polubienia

To miała być zniżka jakaś… że niby kupuje coś a potem dowolny produkt za 19zł jakoś tak… ale i tak nie weszłam w to…

1 polubienie

Do mnie, gdy dzwonili, to przedstawiałem się jako pralnia miejska albo zakład pogrzebowy i oferowałem usługi w zakresie.

4 polubienia

Zakład Pogrzebowy
Czy to już?

I się sami rozłączą :rofl:

3 polubienia

Córki nagrały dwie z takich moich rozmów. Jedna babka rozłączyła się po kilku moich zdaniach, a druga wykazała się poczuciem humoru i gdy przestała się śmiać zamieniliśmy kilka sympatycznych zdań nie na temat.

4 polubienia

Wykazała się odwagą. Im nie wolno tego robić.

1 polubienie

Tak, powiedziała, że to wbrew regulaminowi, ale nie mogła się powstrzymać.

2 polubienia

To chyba jakiś ŻART!?
image

4 polubienia

Nad nimi siedzi szef, który kontroluje na wyrywki wszystkich pracowników.

1 polubienie

Taa Zakład Pogrzebowy AS Bytom, słucham …

1 polubienie

Mało że są kontrolowane, to od ich zaangażowania mają prowizję jako wypłatę, zarobek ma firma sponsora która nagania numery specjalne od operatorów telefonii - jest pula numerów przechodzących od operatorów

1 polubienie

Wiem.Pracowałam w Centrum Badań Opinii Konsumenta.

1 polubienie

Myślę że nie wiedząc co oni wymyślają i planują, jak mogą wykorzystać jakiekolwiek Twoje odezwanie się, najbezpieczniej jest wyłączyć się bez słowa. Sam tak robię.

3 polubienia

Nie umiem znaleźć obecnie tego artykułu który chciałam, ale w tym jest też to, o czym piszę.

https://www.fakt.pl/pieniadze/zakupy/telemarketerzy-nagrywaja-slowo-tak-uwaga-na-oszustow/bwhy0bv

3 polubienia

I w tym tkwi niebezpieczeństwo…

2 polubienia