A tu mamy 5 największych miast w Europie na przestrzeni lat ...

Górale ze Wzgórz Golan śpiewne są.

1 polubienie

chodzilo mi o to, ze nawet w konkursie kiczu i muzycznej jazdy bez trzymanki nie potrafimy zajac pierwszego miejsca.

Bo Polacy są głupi. Jeżeli każdy by myślał to te siostry Godlewskie by tam wpechal i by wygrały a nie zawsze jakieś dramaty tam śpiewamy…

1 polubienie

Godlewskie mialyby szanse - ale w starciu z miss 2018 - czyli z koszernym pasztetem mialyby chyba problem.

Chyba nie jestem w temacie :rofl:

Konstantynopol, obecny Stambul od biedy do Europy zaliczyc sie da…przynajmniej jednym poldupkiem za przeproszeniem…

2 polubienia

w 2018 eurowizje wygrala reprezentantka Izraela:

Nawet nie takie tragiczne… Plus Izrael i sukces…

1 polubienie

no tak… punkty za pochodzenie…

1 polubienie

No jak to wygrało Eurowizję, to ciekawe jakie były inne reprezentacje …

To w ubieglym roku wygralo, w tym biseksualny pianista aktualnie z narzeczonym. Wyglada, ze poprzeczke obnizono, nie trzeba byc juz “kobieta” z broda i silicona w cyckach

1 polubienie

NIe wiedziałem ża Palermo było tak długo jedną z większych europejskich metropolii

1 polubienie

Świat arabski mimo że też się rozpadł to jednak był dużo bardziej stabilny od świata chrześcijańskiego - może poza Państwem Franków przed traktatem z Vurdun bo potem też się rozpadł. Cesarstwo Bizantyjskie (Wschodnio-Rzymskie) też było dość długo stabilne. Późniejsze zdobycie Konstantynopola przez Krzyżowców oraz jego złupienie w znaczy sposób osłabiło Cesarstwo Bizantyjskie …

1 polubienie