A tu mamy 5 największych miast w Europie na przestrzeni lat ...

2 polubienia

Dobre to, ale trochę niedokładnie przedstawione.

1 polubienie

Za moich czasow,Turcja nalezala do Azji…
No ale skoro moga grac w pilke w Europie,jak Armenia i Azerbejdzan to i geografie pewnie mozna polaskotac :slightly_smiling_face:

1 polubienie

Państwa, które wymieniłeś należą do UEFA i, jak widać geografafia jest lekceważona. Ważne gdzie składki się płaci. Jeszcze Izrael.

1 polubienie

A na Eurowizji mamy Australie:))Bez pomocy UEFA :laughing:

3 polubienia

A co ta eurowizja jest? :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

No festiwal piesni zaangazowanej w kicz i podla jakosc. :rofl:

2 polubienia

Targowisko próżności i chały.

3 polubienia

I nasi nie wygrywaja? W tej eurowizji znaczy?

1 polubienie

Za to z ochota ubierajace sie w szatki internacjonalizmu miedzy narodami,jakbysmy to kiedys okreslili.

2 polubienia

Tandeta i już Tak, jak disco - polo.

2 polubienia

To ja juz wole tandete :grin:

2 polubienia

Unikam jednego i drugiego.

2 polubienia

Zgadza sie.Ale na Eurowizji,mozna kazdego roku,cos znalezc co nie zmusza od razu do ucieczki…W przeciwienstwie do tego drugiego czego nazwa nawet mi obecnie przez zeby nie przechodzi…

1 polubienie

Niestety, odbieram sobie możliwość znajdowania czegoś na eurowizji, bo, po prostu nie tracę czasu swego na oglądanie tego błyskającego kiczu. I nikt mnie do tego nie zmusi.

2 polubienia

Kiedys ogladalem z racji obowiazkow,jeszcze dawniej,w latach 70-tych,ogladalem z przyjemnoscia bo bylo mnostwo fajnych rzeczy jak chocby ABBA,Brotherhood Of Man czy co druga piosenka frankojezyczna [Luksemburg!]
No i teraz tak chyba sila rozpedu…
Nie slucham specjalnie bo to boli…Ale przyjrzec sie “tryndom”,zachowaniom sztucznym i wyuczonym,inwazja poprawnosci politycznej i obyczajowej,bywa bezcenne.niestety,coraz czesciej,obrzydliwe jednoczesnie…

1 polubienie

Bo kiedyś Eurowizja trzymała poziom, ale to już historyczne czasy. Była też socjalistyczna Interwizja i też było czego posłuchać.

A porównać dzisiejsze polskie kabarety z dawnymi. Na tamtych się śmiało, na tych chce mi się płakać.

2 polubienia

A to to juz jest taki koszmar ze obawiam sie iz odpowiednich slow nie znajde…
Przede wszystkim,jest tego za duzo!
I w dodatku,skierowane jest do odbiorcy ktorego gusta miotaja sie miedzy PO-PISem a Kiepskimi.
Pan Jeremi Przybora,pod koniec swego zycia,znakomicie takie sprawy komentowal…Bardzo takiego glosu brakuje…

1 polubienie

W tej eurowizji raczej nam to nie grozi,co akurat mnie nawet cieszy,biorac pod uwage wiekszosc naszych propozycji…
Natomiast nasze siatkarki rozwalily w pierwszym secie wicemistrzynie swiata,Wloszki,do 14!!!
To ja dziekuje juz panstwu za uwage i zmiatam do rest roomu…Moze bedzie jakakolwiek transmisja…

2 polubienia

I Izrael tez mamy na eurowizji

1 polubienie