A Twoje wiadomości do kogo zostały wysłane?

Więc tym bardziej 10/10

Ja jestem w kontakcie “życzenia świąteczne” i okazjonalne, była też jakaś rozmowa z Enmerkarem, z Andrzejem, którego nicku nie pamiętam (pytał jakiś czas temu o to forum) oraz zdarzyło mi się pogadać z rzymskiprofil, mam numer telefonu do jasnegohalogena, na fejsie mam w znajomych jego córkę, na fejsie mam wśród znajomych Adama mieszkającego w Bieszczadach, Natalię, mam telefon do szamanki, gnnk, pyzyponczoszanki, Rafała z Łodzi

4 polubienia

Nic dobrego to wszystko nie wróży…

“Andrzej, Adam mieszkający w Bieszczadach, Natalia, Rafał z Łodzi” - nic mi to nie mówi, mówią mi nicki.

1 polubienie

Do mnie też masz numer, @Ajko :laughing:

Natalia to pewnie Malita?

2 polubienia

Z Łodzi byl Autsajder, ale dawno temu wspominal, ze ma klopoty ze zdrowiem i potem stad zniknal (ostatni wpis w lipcu 20, zajrzal jeszcze w styczniu 21).

tych co znam są tutaj. Część rozeszła się jeszcze na stary pytamy a jak zamknęli straciłem kontakt.
Trochę pisałem z Leone, Kurdegundą.

1 polubienie

Kurdegunda tu sie taczej nie pokaze ze względu na pewnego harmonijnego, który az sie prosi dziś o sanatorium…

1 polubienie

Jasne :slight_smile: i nie zawaham się go użyć :smiley: A wymieniałam tych, których tu nie ma.

1 polubienie

Kompletnie nie pamiętam ich nicków, więc nie będę zmyślać :smiley:

Wysłałem prywatną wiadomość do @ZiraaeL.
Adresat do tej pory nie odpowiedział na nią, czym mocno zdenerwował nadawcę.
:upside_down_face:

4 polubienia

Ja mialem jeszcze gorzej. Moj adresat skasował wiadomość przed przeczytaniem :rofl:

2 polubienia

A mój przed wysłaniem… :crazy_face:

2 polubienia

Niektórzy narzekają, że tu panuje stagnacja i brak świeżej krwi, ale jak trzeba do kogoś napisać i zachęcić do bywania tutaj to jaja sobie robią.

6 polubień

Szacun Aekimt.
Nie marudziłes jak stary tetryk, nie narzekałes, ze malo tu ludzi, ze słabo z pytaniami, tylko wziąłeś sprawy w swoje ręce, co zaowocowało pojawieniem się dawno niewidzianych nicków i ożywieniem strony.

4 polubienia

Wiosna?
Tratwa pytamy będzie obchodzic piąte urodziny.
I jak widac nie dobija do bezludnej wyspy

1 polubienie

Kolega @Aekimt zaimponował mnie. Szacun.

3 polubienia

Pozdrawiam Was Wszystkich. :wave:

7 polubień

Cześć.
Cieszę się że mogę Cię widzieć.

3 polubienia

Mógłbyś mi napisać, o co dokładnie chodziło, na pw? I jaką masz wiedzę na ten temat? Nie musisz podawać kim jest itd. Takie nagłe znamiona, są niepokojące.

1 polubienie