A Twoje wiadomości do kogo zostały wysłane?

Postanowiłem zawołać parę osób na to forum i odświeżyłem stare kontakty.
Napisałem do @Radomiła, @nanana, Anurdraw, Dwudziesta, anieczka, @kaziu, Fifka, @witch, ewka88, xxxmaciejkaxxx. pedrosiu, LadyChaos, @Membasta, margolcia

A Ty do kogo napisałaś-napisałeś?

2 polubienia

Kiedyś do @ata-ata a teraz,jesli czas pozwoli [jestem w pracy] spróbuje do mojej"sympatii"z polowy minionej dekady czyli do @MałaGosia :heart_eyes:

2 polubienia

Kaziu dlugi czas byl, nagle zniknął we wrzesniu ubiegłego roku. Ale na FB jest.

2 polubienia

Do @ata-ata już wcześniej napisałem tak ogólnie, ale bez odzewu.
Napisz do @małaGosia - bardzo ją lubię.

3 polubienia

No właśnie, martwię się, co u niego.

Za zdrowy to on nie był.
Może zgubil gdzieś hasło i maila, żeby odzyskać?

Ciężko powiedzieć, ja bardziej martwię się o jego zdrowie.

1 polubienie

xxxmaciejkaxxx tu jest, kazdego dnia…

1 polubienie

Herbu wlasnego?

1 polubienie

xxxmaciejkaxxx jest tutaj jako @Rodriguez

3 polubienia

Okej, to nie wiedziałem.

1 polubienie

No ale mógł założyć drugie konto na fb pytamy pod nowym nickiem i się do nas odezwać

1 polubienie

Raczej @kaziu by tak nie zrobił.

1 polubienie

Do kolegi spod sklepu. Odmówił.

2 polubienia

Na tzw Berdyczów ,nie mam z nikim kontaktu z tzw starego pytamy.Jakbym miał napisałbym do Voinu,był taki koleszka i było wesoło;>

Napisalem kilka razy do pewnego gościa, ktory odezwal sie do mnie, wiedząc czym sie interesuję i ze go nie wysmieję. Ten chlopak pewnego dnia obudzil sie z pewnym znakiem na skórze. Wysłał mi jego zdjęcie. Wiedziałem mniej więcej o co chodzi, jednak mimo moich kilku maili, juz więcej nie odpisał.
Jesli to chłopie czytasz, odezwij się, odpisz…

3 polubienia

Trochę źle się wyraziłem z tym nowym nickiem nowym ale zbliżonym mocno do starego

Voinu… był ktoś taki i chyba nawet był moderatorem… i z hukiem przestał nim być.
Ale to stare czasy. Bardzo stare.

1 polubienie

Dobra pamięć,pamięć 10/10 ;>

1 polubienie

Ale on był moderatorem jeszcze przed moim przyjściem… Znam tą historię z opowieści.