A w Innsbrucku?

Podejrzewam, że tak.

1 polubienie

KUBACKI LIDEREM TSC !!! :smile:

3 polubienia

No właśnie,emocje są,nie powiem:))

1 polubienie

@collins02 oglądałeś?

1 polubienie

Nie…Bylem w pracy i jak zwykle nie mam na co narzekac,tak dzisiaj nie bylo lekko… :slightly_smiling_face:

1 polubienie

To oglądaj siatkarki za tydzień.

Hmmm…W czasach Bobaka czy Pawlusiaka,12 i 16 miejsce uznawalismy za sukces :wink:
Zyciowy sprawdzian dla Kubackiego.Tego nie powinien juz wypuścić z rąk…
Zal mi siatkarek.Uprawiaja dyscypline ktora w olimpijskich kwalifikacjach,jest najbardziej krzywdząca.Medale mistrzostw niczego nie gwarantuja bo musi byc miejsce dla 3 swiata…Jeszcze sie nie zaczelo a juz sie wkurzam…

1 polubienie

Coś mi się wydaje, że niedługo powrócą czasy Bobaka. Cieszmy się więc z tego co mamy teraz.
Mam pewną satysfakcję, bo zauważyłem wcześniej równomierność Dawida, na tle chimerycznego skakania faworytów, no i proszę, nie wygrał konkursu w TCS, a jest liderem.
Cieszyłbym się, gdyby w ostatnim konkursie postawił kropkę nad “i” jeszcze mocniejszym akcentem, ale każde podium może dać mu zwycięstwo. A cały PS dopiero teraz się zaczyna.

1 polubienie

Ciekawe ile podgonil w klasyfikacji PS?
Sa juz dane?

W ogólnej Dawid awansował na 5 miejsce i ma 264 pkt straty do lidera Ryoyu. Stoch jest 8.
Wszystko możliwe jeszcze,

1 polubienie

Ciekawe…Nawet bardzo ciekawe.Te 200 punktow to i duzo,i malo…
Wlasnie zaczalem sie zastanawiac,dlaczego tak trudno mi uwierzyc w sezon życia Kubackiego… :thinking:

Te punkty, to nic do końca Pucharu. Wystarczy równo skakać na tym poziomie. Zobacz, TSC, dopiero 3 turnieje, a co zrobiła rowność skoków.

No i mamy narodziny następnego mocarza, to Lundvig z Norwegii. Bo tego inni. Norwedzy mogą wygrać ogólną drużynówkę. Tande był dziś 3.

1 polubienie

Fakt,tez prawie anonimowy dotąd…
Tak,tylko Ryoyu bardzo rzadko wypada poza"10" i zniwelowanie tej przewagi to moze byc problem.

1 polubienie

Pewnie, że tak. Nie wiadomo co będzie. Rozpatrujemy tylko warianty i liczymy na ten najlepszy dla nas.

1 polubienie

@collins02 Pomyślałem sobie, że winien Tobie jestem jeszcze jedną istotną informację.

Sytuacja TCS wygląda nastęująco: - Kubacki ma przewagę nad Lundvikiem + 9,1, nad Geigerem +13,3 i przed Kobayashi + 13,7.

Dawid także dzierży rekord skoczni w Bishofshoven z zeszłego sezonu; - 145 m i jest w dobrej dyspozycji. W takiej samej formie jest Lundvig, a Geiger też dobrze sobie radzi.
Ryoyu, to taki spec, że w każdej chwili może pofrunąć. A Tande znów zaskoczył. Nie można też wykluczyć, że inni też odbiją, bo w tym sezonie, to się często zdarza. Zapowiada się bardzo ciekawie z dużą dozą optymizmu dla nas.

2 polubienia

No to Ryoyu musial wczoraj cos spieprzyć…
Ciekawa sprawa.Ta skocznia uchodzila za najlatwiejsza w TCS ale po jakiejs przebudowie,sprawa sie radykalnie zmienila…A jesli tak,to te roznice nie sa za wielkie bo maly błąd moze duzo kosztowac…
No,wygrana bylaby wielka sprawą…

1 polubienie

Ryoyu miał 2 razy kiepskie warunki, ale nie, aż takie złe. Kubacki i Lundvig mieli też wiatr w plecy, ale trochę słabszy.

Dziś w kwalifikacjach Stoch ładnie skoczył, trzeci był, Kubacki bezbarwny, a Wolny po raz trzeci odpadł. Kot i Hula weszli. Żyła w gdzieś koło Dawida w środku. Pięciu naszych jutro wystąpi.

1 polubienie

Myslalem ze Wolny wszedzie odpadal…E,nie wazne.
No i widzisz…Jesli na tym sie opierac,bedzie klopot.

1 polubienie

Wolny całkowicie wyszedł z formy. Już trzeci konkurs, jak się nie zakwalifikował.

A ja sobie wczorajszej Dalidy słucham. :yum:

1 polubienie