A w Klingenthal nie jest źle

W I serii nasza stara gwardia nie zawiodła. Stoch jest drugi, Kubacki czwarty, Żyła piąty.
Granerud wydaje się paza zasięgiem.

Słabiej nasze młodziaki. Ale zakwalifikowali się Wolny i Murańka. Stękale idzie coraz gorzej.
Skakał jeszcze Pilch. ale już dziś go nie zobaczymy.

Oby tylko w finałowej serii się nie popsuło.

1 polubienie

Jest dobrze, a nawet świetnie, a było jeszcze świetniej, gdyby nie ten Granerud.
Kamil drugi, Kubacki czwarty, Żyła szósty.

Na Norwega mocnych nie ma.

Słoweńcy też mają powód do zadowolenia w postaci trzeciego dziś Pavlowica. Bardzo dobry skoczek.

Za to Niemcy cieszyć się z czego nie mają, choć Eisenbichler robił, co mógł.

Widzę, że skoki straciły zainteresowanie. Nawet @efka milczy, że o koledze @collins02 nie wspomnę.

2 polubienia

Nieprawda. Oglądam z tym samym zapałem.
Nie będę przecież pisać, że coś niedobrego dzieje się z Polakami. Są w bardzo dobrej formie.
Tylko Granerud jest w mistrzowskiej, i to on rozdaje wszystkie karty.
Wieje w plecy, pada deszcz, śnieg, a on sruuuuu przeskakuje wszystkich.

Jedno mnie dziwi. Nagły spadek formy Niemców. Mają takiego trenera :thinking:

1 polubienie

Pojęcia nie mam, co stało się z Niemcami?

Ale, za to, ten Pavlowić napierdzielać zaczął…

1 polubienie

Pavlovcic :wink:
Słoweńcy to nie Estonia, mają w swojej ekipie byłych wymiataczy skoczni.
Poczekajmy. Trener u nich inny, może efekty zobaczymy.
Spójrz co wyczynia Ammann? Wszyscy jego spisali na straty. Dla odmiany, dziwi mnie zniżka formy Krafta.
Dzięki takim zmianom w rankingu, robi się coraz ciekawiej.

2 polubienia

A mowiłem Ci pare dni temu!!!
Taki kolega jak @grant w ogóle wypadl z obiegu…Prawda jest taka ze sport TUTAJ,bez nas by nie istnial jako kategoria.
Jesli chodzi o komentarz do tego co widzialem…Mam typowo"polskie" wrazenie.Sezon trwa a wiekszość zawodnikow juz jest nim znudzona…I nie będe tego rozwijal bo to tylko wrazenie…Moze za tydzien zmienie zdanie?Wątpie…

2 polubienia

Ale ten Estończyk Aigro też się odznacza i widać go w konkursie.

1 polubienie

Nie zgadzam się z tym stwierdzeniem @collins02 :stuck_out_tongue:
W marcu zaczyna się ważny turnej RA. Sądzę, że skoczkowie chcą zachować rezerwy, bo to prestiżowy turnej i nagrody pieniężne wysokie.
Znudzony zawodnik wygląda jak dzisiaj Geiger. Totalna rezygnacja w skokach i zachowaniu po.
Dla odmiany. Einsenbichler stracił lekko formę, z czym się nie może pogodzić. On bardzo emocjonalnie podchodzi do swoich gorszych skoków. Nie znam języka niemieckiego, ale chyba głośno krzyczy: szajsen😜

2 polubienia

No ale przynajmniej sie odezwalaś.Bo prawde mowiac,o to mi chodziło :innocent:
Juz sam fakt ze"siedzisz i piszesz",jest budujący…
Tak na marginesie…
Gram juz chyba trzeci raz “czworke” Led Zepp by w koncu zmusic sasiada [murzyna] do rekacji…I w koncu,ten walnął cus jak:“listen man this is like dynamite” i…dalej skrapial to swoje jedzenie zapachami ktore wyprowadzaja mnie do ogródka…
Taka życia… :slightly_smiling_face:

2 polubienia

Ajsenbichla dokładnie wyraził się tak: immer scheisse…, nur scheisse, wieder scheisse. Scheisse! Słychac to było dość wyraźnie. :grinning:

1 polubienie

Staram się unikać nadmiernego komentowania. Mnie aż nosi, kiedy słyszę komentatorów w TVP…
Boję się, że wyjdzie podobnie.
Oglądam z zapałem, nie zajmuję się w tym czasie niczym innym. Oceniam wszystko swoim okiem i jakieś tam wnioski wyciągam.
Nie cierpię też wielu artykułów w necie, dopisują de***lne teorie do drobnostek.
To chyba kwestia czasu, jak zaczną pisać, że Stękała skacze gorzej, bo ma biały kombinezon…

2 polubienia

On nawet nic nie musi mówić, jego gesty i mimika mówią wszystko. Jest bardzo ekspresyjny.
Co nie jest wadą. W połączeniu z doświadczeniem i techniką, może doprowadzić do spektakularnych występów, lub pojedyńczych skoków.
U nas ma to Żyła i Stękała.

1 polubienie

To, co on powiedział, to ja słyszałem. Oglądałem na niemieckiej stacji. Żebyś słyszała, jak komentatorzy niemieccy jojczyli. :grinning:

1 polubienie

A co mówili? Jak tam w świecie komentują wyniki Niemców?

1 polubienie

Na Horngachera narzekali. Chwalili za to naszych.
Dobra, spadunek uskuteczniam…

1 polubienie

Ja też. Chyba tylko my tu zostaliśmy :wink:
Dobranoc.

1 polubienie

Mam policje “u bram”".Spadam bo to potrwa a oni twierdzą ze alarm byl o 8 wieczorem…No to sie cooorva obudzili… :thinking:

1 polubienie

Zaraz sie zacznie. Prolog wypadł dość “dziwnie” dla Polaków.
@efka pewnie już w “dołkach startowych” do przeżywania. Ja też. Ciekawe, co z kolegą @collins02 ? :stuck_out_tongue:

2 polubienia

Totalny luzik u mnie :wink:

1 polubienie