A w Sapporo

Tak, zestrzeliło go.

1 polubienie

Kolejny raz.

Coś musiało się zdarzyć, bo Kamil, to jednak Kamil.
Pozostała czółowka, mniej więcej zgodnie z siłą poszczególnych skoczków.
Czyli, co będzie jutro, nie wiadomo? Przy tej pogodzie, różne rzeczy będą możliwe.

Dziś w serii próbnej, Polacy słabiej. Szczególnie Dawid, ale to się nie liczy.

Zaraz się zacznie na poważnie.

Z naszych skoczyli już; Zniszczoł, Stękała, Murańka. Kompromitacja!!!

Świetny skok Żyły! 132m i jest prowadzenie.

1 polubienie

A teraz Kubacki! 136 i jest przed Żyłą. Stoch tylko 130 i druga 10.

1 polubienie

Niestety, Ryoyu błysnął i wygrał I serię, a za nim Kraft. Kubacki 3, a Żyła 4. Wszystko może się zdarzyć.

1 polubienie

Coś niedobrego dzieje się z Kamilem. Zwycięzca z Zakopanego w II serii oddał słaby skok na 119 m.

  1. Sato. 2. Kraft. 3. Kubacki. Żyła 9. Kobayashi wypadł z pierwszej 10.
    Niestety, wiatr wypaczył wyniki. Ale dziesiąte z kolei podium z rzędu dla Dawida.
3 polubienia

Właśnie przeczytałam. Brawo!

A w Sapporo dziś wielka kicha. Polacy skali słabo i już. Wygrał Stefan Kraft w pięknym stylu nokautując wszystkich. Drugi Leyhe, trzeci R. Kobayashi.

1 polubienie

A miałam nadzieję…

Kubacki po I serii miał szansę na podium, bo zajmował drugie miejsce. Jednak spartolił drugi skok i spadł na szóste.

1 polubienie

No i cóż robić…

Nic nie widzialem bo we Wloszech,pilka króluje bardziej niz w Anglii.RAI jest bardzo dobra ale dlaczego w czasie rozgrywek biathlonowych o puchar świata,transmitują…masowe biegi lokalnych amatorow,tego nie wiem :innocent:
W miedzyczasie poglebilem wiedze i teraz widac ze krysztalowa kula zaokragliła sie do 4 zawodnikow.
Tak na marginesie…To co sie dzieje z Kobayashim,przypomina mi historie Zografskiego i jednego z Rosjan[Wasiliewa chyba…]
Oczywiscie to nie jest tragedia na tym etapie i moge sie bardzo mylić ale…Zobaczymy.

1 polubienie

Ile skakali?