A wiecie, ze dzis 24 lutego

I po co ta spina?
Info, które podałem było jedynie informacją, od kiedy i DO KIEDY będzie możliwość zobaczyć instalację w Berlinie, a nie wytknięciem Twojej błędnej informacji na ten temat.
Szkoda, że się nie przejąłeś informacją do kiedy zainteresowani będą mogli obejrzeć wrak czołgu na żywo, choć niewątpliwie z niej skorzystasz.
Napisałeś, że być może odwiedzisz to miejsce jutro (w niedzielę), więc wydawało mi się zasadne poinformowanie zainteresowanych, że w niedzielę będzie to ostatnia okazja, by zobaczyć berlińską instalację.
W poniedziałek zobaczyłbyś tam jedynie asfalt.

No to się nie spinaj

1 polubienie

@benasek @ZiraaeL - jechac bardziej na wschód - tam takich czolgow jest wiecej :wink::rofl:

1 polubienie

W swej ostatniej pracy w Niemczech miałem świetnego kumpla Andrieja, on nienawidził Putina.

3 polubienia

Nie wiem, który bardziej … Ale już nie o to chodzi. Ważne, że w narodzie jakaś nadzieja jest. W każdym razie ten mój zaczął takie rzeczy wypisywać, że się zastanawiam, czy faktycznie ta ruska banda ma kontrolę nad tymi mesendżerami czy nie ma. Bo to co napisał na temat tego psa, to go w ich realiach kwalifikuje do gułagu i to w najlepszym razie.

3 polubienia

Oni mają swój rodzaj YT, ale słabo działa. Największym ich komunikatorem jest Telegram, chcieli go zablokować, bo tam jedne ruskie chwaliły fiutina, inne krytykowały. Niestety, przy okazji by musieli zlikwidować swoje kanały propagandowe, co świadczy o ich technice. Wobec tego, wszystkie ocenzurowane komentarze dają w czerwone ramki, że niby to piszą wrogowie Rosji. I tych ramek jest coraz więcej. Więc starają się wykryć autorów w realu. Kilku już wsadzili, tylko, że to nie byli ci komentujący. Cała Rosja…

Następna optymistyczna informacja jest tak, że propagandowe audycje w tv, ogólnie straciły 25% widzów. To jak na Rosję, bardzo dużo. A w internecie zasięgi propagandystów spadły o 20%.

Ale jest tu szkopuł, bo ponad 120 milionów ludzi w Rosji nie ma internetu, tylko telewizję rządową, bo już innej tam nie ma. Prowincja rosyjska, ta azjatycka żyje o odległych epokach, kanalizacja tam jest rzadkim luksusem. Co ja mówię…? Tam mięso je się raz lub dwa razy w miesiącu.

3 polubienia

Wszystkiego skontrolowac sie nie da. Albo jeszcze onuce się nie dorobily swojej wersji Echelon czy PRISM. Bo Pegasus przy tych systemach to drobiazg. Nie wszystko da się ukraść. A tak na marginesie - wg dyrektywy UE - w sluzboeych terminalach komorkowych nie ma prawa byc zainstalowanego TikToka, a osoby na stanowiskach z dostepem do danych wrazliwych nie moga go miec nawet w prywatnych. Powod? Oprogramowanie, ponoc chinskie, umozliwia podsluch prawie nie do wykrycia.

1 polubienie

Ja się z nim porozumiewam za pomocą whatsapa. Wiem, że to ryjbuka. Tych telegramów nie mam.
Tak między niebem a ziemią, to sobie myślę (po tym, co on mi wypisuje) że i ruskie wiedzą więcej niż nam zapodają w mediach, bo i u nas jakaś propaganda działa, o tym także trzeba pamiętać. On wie sporo. Pisał wręcz, jakbym ja o tym kacapskim bestialstwie nie wiedział i próbował się pochwalić, że on o tym wie.
Jego słowa (Dostałem od niego pozwolenie na ich cytowanie w necie)

Screenshot_20230225_194526

Od razu się przypominam, że tak jak ja jestem przeciwny tym kacapskim bandziorom, to rzadko spotkasz. Jednak jest sporo Ruskich, (tych napisanych dużą literą), którzy mają świadomość bandyctwa własnego przywódcy. To długa historia, masz w banku, że obgadamy ją przy browarze.

4 polubienia

Bo w tym przypadku zaczyna działać zwykły strach.

Gdy Amerykanie robili zadymę w Wietnamie, to protesty były w całym USA.
Jedni byli za wojną a inni przeciw. I oni nie bali się wychodzić na ulicę protestować. Czaisz tę różnicę między narodami?

W Rosji możesz niby krytykować wszystko i wszystkich, ale powiedz jedno złe słowa na Putina. To sąsiedzi Cie rozszarpią, nie trzeba policji.

2 polubienia

A my możemy sobie opowiadać o kaczce i nawet nas nie ścigajo :partying_face:

2 polubienia

Nam tego nie trzeba tłumaczyć. Bardziej przydałoby się wytłumaczyć to temu baranowi co bandziora wychwala, czasem wychodzi z sanatorium i nas tu nawiedza. Problem tylko w tym, że ten baran po polsku już nie rozumie …

3 polubienia

Bo on już doszedł do nadludzkieko rozumu…, buahahaha…!!! :rofl:

2 polubienia

27 ma przepustkę, ale jego to juz się nie da zresocjalizowac.

2 polubienia

Nie da, ale bądź konsekwentna.

Jestem w stałym kontakcie z takimi, co przeżywają sytuacje, którzy inni określili by jako cuda …

2 polubienia