A wiecie, że na świat przyjdzie niedługo Tensorzyca?

Możecie mi gratulować :slight_smile:

2 polubienia

Gratuluję!

1 polubienie

Wspaniała nowina!

Zdajesz sobie sprawę że nie będziesz już miał czasu na nic.
Na pytamy, nowe pytamy też.
Przez najbliższe…kilka lat.
Tak! Świat, Twój świat już nigdy nie będzie taki jak…wcześniej… :upside_down_face:

2 polubienia

Gratuluję.:blush:

1 polubienie

Tensor ale tensorzyca, to raczej kobieta tensora. Dziecko tensora to chyba tensoreczka.:wink:

2 polubienia

@joko
Nie słyszałaś o córeczce tatusia.
Jesli będzie dla niego wazniejsza niż partnerka to nazwa jest OK… :wink:

1 polubienie

No gratuluję, ale co Ty tu robisz? nie głaszczesz brzuszka? nie rozpieszczasz mamusi? nie pomagasz ?

Znajduje czas na wszystko :slight_smile:

Ciężarne kobiety potrzebują wiele czułości i bliskości, wiedziałeś o tym ?

tyle tej roboty co przyjemnosci
oj kiciu masz wyzwanie

Nie narzeka na brak czułości :slight_smile: Choć gniewa się, że wróciłem na Pytamy :frowning:

Jej się nie dziwię, Tobie owszem, jak można zamienić piękną, młodą i ciężarną partnerkę na forum dyskusyjne?

3 polubienia

Przestań, to już śmieszne nie jest, zamiast się cieszyć życiem, jątrzysz i szukasz zaczepki. Owszem, widziałam na forum, jak ktoś obrzucał kobiety epitetami: śmieć, szmata i nie byłeś to Ty, ale aniołkiem nie jesteś. Ludzie popełniają błędy, w chwili uniesienia i gniewu mówią coś, czego potem żałują, chylę czoła przed tymi, którzy to zrozumieli , przeprosili i wyciągnęli odpowiednie wnioski. Czas na Ciebie, pokaż inną stronę, normalną, kulturalną , twórczą, wiem,że to potrafisz . Spadam, już dość na dzisiaj.

3 polubienia

Albo Tensorówna tez moze być
Tak czy siak - gratuluję i - życzę zdrowia jej i mamusi.

2 polubienia

To dobrze. Akurat 500+ na dziecko jest.

3 polubienia

Ale niech głosuje na PiS… Bo jakby co to PO zabierze kaskę. W końcu PO nie rozdaje XD

Gratuluję

1 polubienie

Żona Tensora to raczej Tensorowa

1 polubienie

Gratuluje,zdrowia dla obu Tensorzyc.
A Tobie stalowych nerwow w wychowaniu bobasa)))