A z czego będą pieniądze?

Ja myślę, że z Czechami można się i teraz dogadać. Od tego jest dyplomacja. Tylko, kto w polskim rządzie ma to zrobić? Te buce nie nadają cię do niczego.

3 polubienia

@ZiraaeL :joy::rofl::rofl::rofl:

1 polubienie

Ma znaczenie. Obywatel płaci podatki, robi zakupy lokalnie.

1 polubienie

Troszkę zła analogia . Tu pasuje inaczej. Ściąłeś drzewo by zapewnić opał. Uszkodziłeś ogrodzenie i sąd nakazał byś naprawił szkodę. A ty mimo obietnic bimbałeś sobie… Kara nie jest dlatego że nie zlikwidowaliśmy kopalni. Kara jest za to że nie próbujemy się z Czechami dogadać.

4 polubienia

Modernizacja kopalni kosztowała by niewspółmiernie mniej od kary. I by się zwróciła. Ale jedno, co ten rząd umie dobrze robić, to foch, wymachiwanie szabelką i prężenie muskułów, których nie ma. No i łgać bezczelnie. Dziwi mnie to, że jeszcze są tacy, co mu wierzą.

5 polubień

Czytalem gdzies jakis komentarz (chyba nie tutaj) ze ludzie ktorzy glosuja na pis, nie są jakimiś zacofanymi bezmozgami za jakich ich macie. Oni widzą tak samo wady tego rządu, te same które widzi wyborca opozycji,ale mimo wszystko woli pis bo nie chce znowu tych opozycyjnych mord u wladzy czy po prostu odxzuwają ze żyje im sie po prostu lepiej… Nawet jezeli wiedzą ze mamy inflacje itp, dostrzegają ze tvp stosuje propagadne jacy to jesteamy wielcy to czują ze jednak pis bardziej mysli o zwyklych ludziach niz wczesniej rzad PO…
To nie jest tak ze oni wierza we wszystko w to co mowi tvp, bo tak sie nie da…

Znam osoby co sa strasznie za PISem i ten ktoś nie ma racji może nie calkiem i to są albo bezmozgowce albo fanatycy np.powiedzialem że pieniądze na 500 plus to są na kredyt a ona na to oburzona z budżetu państwa A TVN to sie nie slucha Drugi powiedziałem coś nie tak o PiSie chyba o inflacji Nie sluchac nie slucgac bo to jest wszystko po to zeby oczernić itp…Sasiadka nie wychodzi z mieszkania bo na chora noge od wojny Ale jak tylko sie nasłuchała wiadomości na TVP o gejach LGBT deprawacji dzieci i adopcji to poleciała na wybory i oczywiscie głosowała na PIS żeby do tego nie dopuścić

2 polubienia

A to pieniadze na 500 plus sa na kredyt?

No a z tym lgvt to znowu nie zbrodnia nie popiera xd

Moze nie kazdy ale na pewno nie jest tak ze te 40 procent za pisem sa tacy… moze gora 10 procent tak we wszystko wierzy. Tez mam znajomych w Polsce ktorzy sa za pisem… Sam jestem za pisem( xD) i wiem jaki jestem. Wiem ze tvp czesto mija sie z prawda

Tak zaciągnięto kredyty przez Morawieckiego na 500 plus parę osób pisało o tym nawet na forum Tu nie chodzi o to czy ktoś LGBT popiera ale o ślepą wiarę i manipulację przez TVP i PiS Przy czym dosłowne robienie sobie wody z mózgu

3 polubienia

Jest taki senator ktory jest w klubie pis i xzesto sie wypowiada w mediach (xhyba najxzesxiej z senatorow) i on tez co wywiad to gada jakby byl w opozycji a nie w pisie a mimo wszystko jest w pisie. Znaczy nie w partii ale w klubie.

To w Niemcowni też macie taką galopującą inflację? W 2015 za 100 pln robiłem zakupy na ponad tydzień. Obecnie za 100 pln to nawet nie porządnie 2 dni. Jak tak widzisz że jest inflacja ale się żyje nam lepiej(nam nie tobie bo ty nie jesteś tu na miejscu) to powiedz mi ile kosztuje bochenek chleba? W Polsce pytam oczywiście. Tylko nie pier… farmazonów jak Morawiecki bo tutaj to nie przejdzie.

3 polubienia

Takich osob jest wiecej.
Dodaj jeszcze jak mozna byc “katolikiem” i glosowac na kogos innego niz ukochany wodz. Przeciez on sie nad dziecmi i starcami pochyla z troska.
Dajac im 500+ i emerycka trzynastke?
Czym sie populizm konczy to juz przetestowamo.
Argentyna, Wenezuela (Kuby nie dodaje, bo tam komunizm)
Niedawno @birbant pisal o szkodliwosci Macierewicza?
Jego umilowanie inkaskej dyktatury, Che Gevary i Mao, obecnie starannie objete “zapisem cenzorskim” nie bylo tajemnica w czasach wczesnego KOR (polowa lat 70). A biorac pod uwage, ze to serdeczny przyjaciel Kaczynskiego? Na ile poglady prezesa przesiakly ta trucizna?
Wladca Inkow i Che marnie skonczyli. Maoistowskie ruchy w Ameryce Poludniowej sa tepione.
A paranoja starszych panow juz przerosla wszystkie kabarety.

4 polubienia

Myślę że to coś ci wyjaśni. Po prostu o tyle mniej dostaniemy.

3 polubienia

Te pieniadze i tak nie nasze XD

Przeciez w calej Europie ceny idą w góre podobno xd moze tvn o tym nie wspomina XD

Ja za 100 euro to nie przezyje tygodnia XD
Bochenek chleba? Hmmm z 5 zlotych ?

Tylko na 100 euro ile trzeba w Niemczech pracować? 100 PLN to w Polsce często dniówka… oczywiście nie zawsze.

2 polubienia

A co z tym bochenkiem? 5 zl?

Sto PLN to czasem dobra dniowka kolego.
A jeszcze obciazenia ZUS, NFZ i tem jeszcze rozliczenia podatkwe?
Ile tak nsprawde kosztuje gdzna pracy przy najnizszej krajowej? Nie chce mi sie liczyc.
Dodajac VAT, ktory laci kazdy?
Owszem inflacja jest wszedzie. Ale cos sie z tym robi, a nie dodrukowuje pieniadze. Praktycznie PiS od 6 lat rozdaje kase w nic nie inwestujac. Wyprzedaje co sie da, a takiego pozimu defraudacji pieniedzy i rozrzutnosci to chyba nawet za komuny nie bylo.

2 polubienia

Tak około a w 2015 2.49

1 polubienie

No nie taka dobra. Ale wartość znikoma