Abepe Marek Jędraszewski jak zwykle niezawodny?

Wszyscy o Powstaniu, a ten swoje…

aż tak się boja tęczowej konkurencji, ze i taki dzień musza popsuć?

4 polubienia

Co za qwa debil…

3 polubienia

Ale to bardzo trafne i ciekawe spostrzeżenie Pana księdza… A że takie ostre słowa… Niektorzy na patriotów mówią faszysci, niektórzy na lgbt mówią zaraza… Niektorzy stronę prawa porównują do nazistów, to lewa tym bardziej do komunistow(pomijając że systemy totalitarne to lewica…) Znowu, tolerancja ma polegać na działaniu w jedną stronę? XD ja oczywiście nic nie mam do lgbt, kocham każdego człowieka, nawet tęczowego :rofl:

musialbys poznac jego wczesniejsze dzialania - proponuje sobie o tej postaci poczytac.

Komunista pewnie wstretny?

nie, to taki koscielny granit, ze beton przy nim przypomina miekka poduszeczke.

2 polubienia

Ok to lepiej sobie poczytam bo nic nie zrozumiałem :rofl:

Okonek,jesli mowa o wczesniejszych jego poczynaniach,z mniej wiecej lat 1994-1999,to byl to jeden z najbardziej szanowanych,nie tylko przez wierzacych,duchownych w Wielkopolsce.
Tym bardziej,trudno ogarnac co sie dzisiaj dzieje…
Rzeczywistosc wokolo sie zmienia ale poza tym,to juz chyba starosc…Lub moze i to ze takze on wpadl w sidla czarno bialej wizji kraju…

1 polubienie

Dobra dobra. Zobaczymy o czym ty będziesz mówić 10 kwietnia przyszłego roku… :wink:

To bylo dawno i nieprawda…
Rozne rzeczy robi z ludzmi wladza.

Powiem jedno - czarna zaraza!

1 polubienie

On próbuje dosiąść fali… jak surfer, bo teraz czas surferów. PRL wciąż z czymś walczył… i dziś też wciąż z czymś walczy Państwo i hierarchowie.

Ten jednak ton jest szczególnie zły. Od jakiegoś czasu sączy się w nas nienawiść. Nawet nie kropla po kropli, a wiadro po wiadrze… i my wszyscy tym jesteśmy zbrukani. We wszystkich nas ta pogarda wsiąka. W najlepszym razie siedzimy cicho… dokładnie jak chcą. Oni w tym czasie depenalizują zakazane symbole faszyzmu, jak choćby “falanga”. My nic nie mówimy gdy ktoś się w nie obleka.
Później pada jedno słowo, drugie… powtórzymy coś po nich, wzmacniając brunatną, zgniłą gałąź, rodzącą jedynie nienawiść. Nagle okazuje się że naród to “oni” a nie miliony cichych…

1 polubienie

Na pocieszenie powiem że Jędraszewski jest już stary i niedługo umrze. Na szczęście. Lucyfer grzeje smołę w kotle.

1 polubienie

Oni sa zywotni niczym reptilianie😀

2 polubienia

W polowie lat 90 moze byl ceniony, ale juz w Lodzi? Dlugoletnie zwiazki z radyjem swoje zrobily Klik

2 polubienia

Czy rzeczywiście był szanowany? Przecież to on krył biskupa Paetza po ujawnieniu jego gejowskich skłonności i wybryków. https://dziennikpolski24.pl/nie-chca-arcybiskupa-marka-jedraszewskiego-w-poznaniu-ale-metropolita-nie-zmienia-swoich-planow/ar/c1-14134163
Dla mnie ten człowiek jest troglodytą w purpurze.

3 polubienia

Rany,wcześniej!
Przeciez napisałem…