Aby zmieścić wszystkich Ziemian w 50-milionowych Harmonijnych Miastach

Pierścieniowych (HMP), trzeba by ich zbudować na połowie lądowej powierzchni Ziemi, najwyżej 150, a wszystkie byłyby bajecznie atrakcyjne, choć podobne do siebie, o średnicy 200 km, pełne sztucznie uczynionych jezior i kanałów, sztucznych wzgórz z użytkowym wnętrzem (na fabryki hale sportowo-widowiskowe, magazyny), razem tworzących bajeczną bazę owocową, rekreacyjną, turystyczną, sportową wewnątrz Dookolnego Pierścienia Infrastrukturalnego (DPI), z darmowym dostępem do niej, z darmowym podróżowaniem po DPI. W Polsce przewiduję budowę 4-ech takich HMP. Popieracie, abym zjednoczył ludzkość wokół moich propozycji, czy lepiej, abym przeniósł się do innego Wszechświata?

Zdecydowanie opcja druga

1 polubienie

@Bingola, moje propozycje dla całej zjednoczonej ludzkości są nie do przebicia, a mam wolę je przeprowadzić przy pomocy SIŁ WYŻSZYCH. Wolałbyś żyć w beznadziejnym ludzkim bajzlu?

Weź pigułkę.

2 polubienia

Musiałeś pod wpływem dać w nicku v zamiast b.

1 polubienie

Ludzki bajzel jest swojski i przewidywalny, zaś mitycznych Sił Wyższych nikt jeszcze nie widział. I dlatego wolę to co znam, jak mawiał inżynier Mamoń

Ja bym proponowala zimny prysznic i szklanke mleka.

Ludzki bajzel to jedna wielka bezmyślność i ogromne marnotrawstwo wysiłku, pracy, środków, energii, surowców, Przyrody. SIŁY WYŻSZE są wszędzie, wystarczy pomyślunek, obserwacja DSHN-u.