Abyśmy tego nie stracili z pola widzenia! NIGDY!

Media mają to do siebie ze działają jak lista przebojów.
Zbrodnia czy Presley,żadna róznica.
Warto chyba to przeczytać by uzmyslowić sobie po raz setny chyba,czym współcześnie jest zbrodniczy islam który przebija o kilka dlugości zbrodnie sowieckiego ścierwa na Ukrainie.
Przeczytać i zapamiętać!
Zapamietać i nie wyrzucać w odruchu obronnym tych faktów ze swej świadomości.I skończyć wreszcie z cynicznymi bredniami mentalnych tchórzy których stać jedynie na komunaly o tym ze kazda wojna lub każda zbrodnia to zło.

5 polubień

Mnie zawsze zastanawia - kto urodzil i wychowal te zwierzeta? Nie obrazajac zwierzat?

1 polubienie

Nigdy nie chcialem marnowac cennego życia na Mein Kampf czy “dzieła” tej sowieckiej coorvy z mauzoleum ale kto wie czy nie postaram sie zajrzeć do bilbii morderców czyli zaplutego koranu…Czasem mam nawet takie marzenie aby to spalic publicznie.
Ten k.etyn z bahemota pokazal swe nienawistne oblicze i to jest jedyne co mnie powstrzymuje.Nie mam zamiaru byc do debila podobnym…

Czytałem Koran.

1 polubienie

Koran przeczytakam pobieżnie. Ciezko się czyta, bo ma strukture o nieco innej logice niz przywyklismy - jest pisany raczej jako zestaw krotkich hasel, niekoniecznie ulozonych z dostrzegalnym dla nas sensem.
Raczej dla ludzi pólanalfabetow, zeby latwo zapamietywali
Lenina odpuscilam w duzej czesci, nic nowego nie wymyslil, ale podlal to żądza krwi większą niż ten nierób i abnegat Marx.

1 polubienie

A ja uważam ze ideologia masowej zbrodni nie zasluguje na moją uwagę.Szczegolnie gdy mamy do czynienia z sadyzmem.
Chcialem kiedyś sprawdzic czy jakieś cytaty mają faktycznie miejsce w tej kupie goovna ale teraz uważam ze lepszy jest miotacz ognia lub zwykły kałach.
I teraz niech mnie ktoś zakabluje tym szczurom z Luton!

Ależ to już małe dzieci potrafią się odczłowieczyć po odpowiednio długim uczeniu ich i będą np.zabijać na polecenie… a ci widać upewnili się w swojej bezkarności. Gdyby mieli okazje dostać po …od ojca takiej dziewczynki, lub trafić do krainy niebieskiej w ramach zadośćuczynienia to by pomyśleli. Wiedzieli, że nie zostaną ukarani. :frowning:

1 polubienie

Ale oni nie MYŚLĄ tak jak my to sobie wyobrażamy.Oni są na służbie allaha który wg.nich,nie znosi sprzeciwu.
Boją sie go panicznie!
Wystarczy ze jakiś mułła zadecyduje w imieniu onego kutwy i każda zbrodnia,usprawiedliwiona
Wiem ze nudzę…Ale podczas wojny iracko iranskiej,polskie radio nadawalo systematyczne"meldunki z frontu"…Mialem wtedy lat naście i do dzisiaj pamiętam relacje z palenia żywcem irańskich jeńców za pomocą jakichś bizantyjskich metod polegających na przedłuzaniu w nieskonczoność cierpień…
Sadam zresztą to samo robił z Kurdami.Po prostu palił a jak nie to chemicznie…Cale,po naszemu mówiac,powiaty…
My sobie nie zdajemy sprawy,w jakim niebie żyjemy!
A jesli nawet coś do nas dociera to na chwilę…Nie dłużej.

3 polubienia

Alez kolego, oni uwazaja, ze ich swiat jest najlepszy i powinien byc jedyny

Zastanawia mnie przymierze Putina z talibami. Mysli car, ze Allaha przechytrzy? Nie kazdy muzulmanin jest Kadyrowem.
Chociaz chciwosc to maja w genach.

W Syrii zwalczali islam,jak by tego nie nazywać…Więc to nie jest takie czarno białe…

45 postów zostało podzielonych na nowy temat: Jak nie należy się zachowywać