Admin@pytamy.online

“Błąd podczas proby wczytania” Drogi Adminie, to wlasnie ukazuje mi sie jak wchodze na Pytamy i chce wejsc na sama siebie. Tak jest na chromie, ktorego zwykle uzywam. No i co robic??? Za jakis czas sprawdze na firefoxie (ale zle mi dziala)…

1 polubienie

No przeciez wchodzisz?
A moze to zemsta Beethovena za wstawianie jego najmniej udanej muzyki? :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

Teraz mi sie drugi raz udaje… Ale z firefoxa, ktory prawie nie dziala…

1 polubienie

Ale jaki widows? A moze linuks?

Piątek,13 :slightly_smiling_face:

3 polubienia

Z komputerami zawsze zaczynamy od restartu.

6 polubień

windows xp

1 polubienie

Resetowalam go kilka razy. Teraz sprobuje jeszcze raz i zostawie tak na noc. W firefoxie prawie niczego nie moge zrobic…

Jeżeli Windows 7, to klapa. Moi sublokatorzy mają ten przeżytek. Same kłopoty.

1 polubienie

No, weź! Ja mam 7 i śmiga jak smiglo!

1 polubienie

To ja już nie wiem? Bo 7 już nie jest aktualizowana, mnie padła w zeszłem roku bezpowrotnie. Może masz 8, to jest to samo, ale jeszcze aktualizują.

2 polubienia

Tez mam siodemke, bo z jakiegos wzgledu moje dziecko uwaza ze to lepsze niz 10,
Nie wiem, nie wchodze w jego komputerowe kompetencje
Ale dziala swietnie
Jakis czas mialam Linux, ale byl problem z wstawianiem zdjec

2 polubienia

Kiedyś było lepsze od 10. Tu nie chodzi o jakość, tylko, że to już jest system przemijający, porzucany. W tej chwili 10 bardzo się polepszyło, mam same wygody, nawet skanować nie muszę.

3 polubienia

Po co na siebie? Nie lepiej na kogos? :sunglasses::smirk:

Ja mam xp (nie wiem co to “7”)… Napisze do mojego ex sasiada. Czesto tu bywa, a jest informatykiem. Moze pomoze…

Serio…? Sorki, ale czas to zmienić, przynajmniej na windoze 10…

2 polubienia

Ósemka już dawno nie ma aktualizacji. To taki wypierd Microsoft.

1 polubienie

To ja się nie dziwię, dlaczego oba kompy moich sublokatorów fiksują.
Moje informacje są sprzed półtora roku, kiedy fachowiec zmieniał mi oprogramowanie. Ze swojej 10 jestem bardzo zadowolony, mniej z holenderskich usług internetowych.
Mam już 4 operatora i też lipa.

1 polubienie

Ja dopiero jakiś miesiąc temu wróciłem po wielu latach na jasną stronę mocy, to znaczy z MAC OS X na PC z dziesiątką… :wink:

1 polubienie

No napisalam do eks sasiada; jeszcze sie nie odezwal…