Afryka dzika,dawno odkryta...Czy rzeczywiście? QUIZ!

Setki juz 2-3 razy byly na starym forum.Tyle ze nie autorskie…
Wczoraj zrobilem “w tył zwrot” bo bocca dała mi do myślenia przez chwile…I dobrze sie stało!
A liczba to przeciez “oczko”.
To dopiero czwarty taki quiz…

2 polubienia

Zawszeć to ponad polowa:))Co podkreślam przy kazdej okazji.
Pomyśl tak:12 razy miałem racje!!! No kurcze,to sie codziennie nie zdarza :laughing:

Ja nie mam nic przeciwko setce, jeśli to ciekawe pytania, @collins02. A Twoje są ciekawe. Zmuszają do szperania w zakamarkach pamięci, które dawno pokrył kurz. To jest fajne :slight_smile:

3 polubienia

Dziekuje.
Odkrylem ze to wspaniała zabawa.
Nie quiz sam w sobie ale wlasnie szperanie w przeszlosci.Opieranie sie o pewne emocje ktore,gdzieś,kiedyś…:relaxed:
Zreszta to chyba jedyna droga do wiarygodności.Wyobrażasz sobie collinsa robiącego quiz z chemii??? :grin:
Jest tylko jeden minus.Czas przy tym leci jak…Ciągle cos prawdzam,ciągle cos mi sie przypomina…O maly włos nie zacząlbym znowu czytać"W niewoli Matabelów" :laughing:

3 polubienia

No to teraz wiesz czym jest frajda z układania rebusów, zagadek:) Wiesz też, że czasu pochłania mnóstwo i często trzeba wybierać. Dlatego odpuściłem, bo mam sporo innych zajęć a doba rozciągliwa nie jest.

2 polubienia

Tak i wiem ze nie da sie tego pogodzić…
Moge sie"wspinać" w wolne dni ale to tylko do czasu…

1 polubienie

Miło posłuchać Waszej rozmowy, panowie @collins02 @roqq :hugs:

Ja z oporami zabieram się za te szare eminencje, tzn poukładalem sobie już pod kopułą, mniej więcej, ze wskazaniem na mniej… Akurat, mam też coś innego do zrobienia i trochę i koliduje… :blush:

1 polubienie

Predzej czy pozniej…
Grunt by jakość była!

2 polubienia

Jakości nie gwarantuję, Zapełnienie miejsca tak. :thinking::stuck_out_tongue:

1 polubienie

Nie kokietuj bo akurat jest dokladnie na odwrót.
Twoje zdrowie a ja lece w siną dal…

1 polubienie

czyli spoko, mogę uderzyć w politykę - na każdy temat coś powiem, ale że tylko co drugi raz się mijam z prawdą, to można zaliczyć jako wynik in plus :smiley:

1 polubienie

Teoretycznie…I gdybys tak tylko co drugi raz mijal sie z prawda,to bylbys na tle reszty,super uczciwy.

1 polubienie