Akcja nakarm psiaka. Chodzi o zwierzaki nie o policję ;-)))))

https://www.olx.pl/lps/nakarm-psa/

1 polubienie

W Holandii bezpańskich psów nie ma.
Niedaleko mnie jest duże schronisko dla psów. Tym psom brakuje domu, ale opieka nad nimi jest bardzo dobra. Warunki jak trzeba są. I czego, jak czego, żarcia im nie brakuje. Byłem, widziałem.

3 polubienia

A policja się dziś sama karmiła… Zrobiłem dziś może z 200 km i w 6 miejscach suszyli a w jednym jawnie się przyp…i na stacji benzynowej. Jak się do mnie przy…i to spytałem gdzie są maseczki i z której komendy są. Jak się czegoś czepiają to wystarczy poprosić grzecznie by się przedstawili i zazwyczaj grzecznie odchodzą. Ja jeszcze grzecznie wspomniałem że mam kamerkę w lusterku i na tylnej klapie. Nawet nie sprawdzili mi dokumentów :crazy_face:

3 polubienia

Póki co to markiet ma u mnie akcję wiązaną. Niby skarbonka duża z przytuliska zwierząt na kasę, to market wydaje z regałów, im swój towar z pokarmem. Obłuda - schroniska potrzebują też kasy na rozbudowę, remonty boxów, leczenie, szczepienia czy udoskonalenia. Niby te kilka worków tam sprezentowałem, oczekuję tylko nie być pogryzionym przez zwierzynę czy właściciela nie odpowiedzialnego

1 polubienie