Aktualizujecie swe zdjecia na FB, w CV czy na innych stronach w internecie?

Jakiś czas temu wybierając się na konsultację do 'lekarza", przeglądałam po zdjęciach profile i stwierdziłam, że niektórzy mają zdjęcia z czasów studiów chyba jeszcze… w profilach. Jakież zaskoczenie moje jest już kolejny raz ( drugi) gdy osoba do której idę jest w rzeczywistości, co najmniej 10 lat starsza ( na oko).

O ile macie i wstawiacie swe zdjęcia w net. A może dostaliście zdjęcie od jakiejś laseczki z neta:D a rzeczywistość potwierdziła, że wygląda inaczej, jakby to była inna osoba. I chcieliście się ulotnić…?

1 polubienie

Na social mediach nie ma moich zdjęć. Nie ma nawet mojego nazwiska.
W CV wciąż mam fotkę z obrony pracy magisterskiej. Niewiele sie zmieniłem. Twarz tylko jakby bardziej wyrazista od używek :wink:

5 polubień

w necie moich zdjec prawie nie ma.
a juz na pewno nie ja je wstawialam.

2 polubienia

Na FB tak mam aktualne, ale na portalach randkowych to obowiązkowo sprzed kilkunastu lat :slight_smile:

5 polubień

Upływu 10 lat, nie widać na twarzy, szczególnie u 30-40 letnich osób.

2 polubienia

Zależy jak się prowadzą. Wiem co mówię :stuck_out_tongue:

3 polubienia

Jak bocznymi uliczkami o późnej porze, to wiadomo, że prędzej czy później ktoś buźkę obije :stuck_out_tongue_winking_eye:

5 polubień

Nigdzie nie wrzucam moich zdjęć, zdjęcie w dowodzie osobistym samo się uaktualniło po szpitalu / nowe życie, nowa twarz /

1 polubienie

A nie pomyślałeś że twarz może być zmieniona przez samo życie bez używek

2 polubienia

Może @kaziu, może.

1 polubienie

Przyznaję publicznie, pod tym względem mądre z Ciebie stworzenie … Mnie jako mnie (tu mam na myśli moje imię i nazwisko) wyjątkowo niewiele w necie. Za to benaska sporo … Jednak benasków jest kilku …

Jak ten od ryjbuka nazwał tych co wstawiają swoje dane na jego stronę debilami, to wchodzę tam tak rzadko, jak się da - ostatnio raz na 2 tygodnie …

2 polubienia

A potem tak nagle jak po diable człowiek budzi się i widzi kogoś starego w lustrze… ja jak zaniedbałam ‘dbanie’ o twarz to spojrzałam w odbicie lustrzane i zobaczyłam siebie za jakieś 10-15 lat… przeraził mnie ten widok. Jednak w lustrze dostrzegam też kogoś sprzed 15 lat:D Jak się dba to się ma… ale wszystko do czasu.

2 polubienia

Kurde, to o twarz trzeba dbać? :thinking:
Mam to gdzieś, charakter się liczy :wink:

4 polubienia

Ja o twarz dbam ale… od środka :thinking: :thinking: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :upside_down_face:

2 polubienia

Coraz trudniejsze te Quizy robicie :wink:

2 polubienia

:crazy_face: ( nie wiem jak się wstawia te ogromne buźki - emotki,ale taka by się tu przydała teraz).

1 polubienie

Wiem, ale nie powiem

c1c4fb04e8a8e8a9d43ee08c34babdf0

2 polubienia

Mój następny kalambur będzie z dedykacją dla ciebie :smiley:

1 polubienie

Kipi poskręcany kwas
Twej niecnotnej cesze mówię pas! :smiley:

1 polubienie

Ja już dla Ciebie zrobiłam :wink:
…Dowcip muzyki granie.
Rozwiązała niejedno zadanie.

2 polubienia