Aktualizujecie swe zdjecia na FB, w CV czy na innych stronach w internecie?

Trzasnęłam proste kalambury, wedla moich umiejętności, jeśli wplotłam tam coś ze szwedzkiej francusczyzny, to tylko dlatego, że Wy wyższy level zdobyliście :wink:

2 polubienia

Według mnie, wszystkie są na jednakowym poziomie. A Twój obcojęzyczny wtręt mnie zmylił. Wiem tylko, co to szwedzki stół i co nieco o Potopie. :shushing_face:

2 polubienia

Ogólnie fajna zabawa, ale bez wyrazów bliskoznacznych, trudno ułożyć rym. Ja w wielu przypadkach korzystam ze słownika synonimów.
Nie wymyśliłam niczego od kilku dni, nad pipipi kombinowałam :wink:

2 polubienia

@humoreska trudno mi było znaleźć rozwiązanie, zwyczajnie nijak to do mnie nie pasuje :innocent:
Ani yego nie nabyłam, ani po rodzicach nie odziedziczyłam.
Badania DNA mogą to potwierdzić :wink:

1 polubienie

Ehhhh Mogłam Cię nie naprowadzać a sama byś teraz przytaknęła. :innocent: :upside_down_face: :grimacing: :joy:

1 polubienie

Nie naprowadziłaś, serio bym o sobie wredna nie powiedziała, a z tym kwasem tak pokręciłaś.
Odeszłam od netu i lampka się zapaliła :wink:

1 polubienie

No przecież to tylko kalambur utworzony na okoliczność jednej wypowiedzi ( związany z tą dużą emotką) i nic ponadto. :upside_down_face: synonimów jest wiele i wydźwięk też mają różny.

1 polubienie

Spokojnie, tu możecie mnie nazywać jak Wam pasuje :wink:

1 polubienie

Przyjęłam do wiadomości,
ino bez złości
w przyszłości :smiley:

1 polubienie

Im mnie kto więcej krytykuje
Tym bardziej mnie to rajcuje.
Nie poznaliście mnie w realnym świecie.
O anielskiej duszy nic nie wiecie :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 polubienia

Znam ten mechanizm, jednych to wkoorfiać może ( chodzi o częstotliwość i intensywność a nie jakieś pojedyńcze przytyki) a innych wprowadzi w stan rajcowania. Choć pojedyńczy ( jakiś chamski) przytyk wrażliwsze nicki też zaboleć może i albo się ktoś zdystansuje albo będzie odbijał piłeczkę… za każdym razem.

1 polubienie

@humoreska, a skąd możesz wiedzieć, ile wrażliwości jest w ludziach których nie znasz?

Ludzi z tego miejsca znam, na tyle na ile dali się poznać. Reszta to przeczucie. Spadam stąd. :upside_down_face: :thinking:

2 polubienia

Większości zwisa, dynda i powiewa jacy jesteśmy :wink:
I czy w ogóle tu jesteśmy.

2 polubienia

Tak, zachowanie twarzy jest nieraz trudne, ale warto zawsze wyjść z twarzą :slight_smile:

3 polubienia

Schowaj język, bo Ci wyschnie. Mnie od samego patrzenia robi się sucho w gębie :slight_smile:

1 polubienie

Wiem, wiem!!! HUMOR ESKA!!! :joy:

3 polubienia

A ja sie wtranciłam… :money_mouth_face:

1 polubienie

@gra, to jest trudniejsze niż nam się wydaje.
Aby zyskać szacunek innych, trzeba szanować siebie, a to (chyba) oznacza, postępować zgodnie ze swoim sumieniem, mówić i robić to, na co mamy ochotę.
Niektórzy nazywają to: zawsze być sobą.
W moim odczuciu, jest to niemożliwe, nie każdą myśl można wypowiedzieć głośno, lub zamienić w czyn.

2 polubienia

Kiedyś sobie uświadomiłam, że ten wywalony język, to coś, co cechuje mnie w realnym życiu.
Nie twierdzę, że to taktowne, estetyczne czy wkur… innych. Za to moje :stuck_out_tongue:

2 polubienia