Ale czas nastał!

Polki zaczęły grę w lidze światowej w siatkówce i prowadzą teraz 2:0 z Włoszkami!
Niebawem mecz o wszystko z Francuzami w hokeja…
Człowiek nie wie co z sobą począć…Jak to wszystko ogarnąć?
Grunt że nasz "tenisowy mikst"podbija Rzym!

1 polubienie

Polska -Włochy 3:0
I kamień z serca.
Mamy jednak ekipę na miarę medalu na igrzyskach.
Brawo dziewczyny!

1 polubienie

Niestety,nasi hokeiści zawodzą…Juz 0:2 z Francją…

1 polubienie

Jest po dwóch tercjach 2:4…
Szarpnęli Polacy ale…Odnoszę wrażenie że Francuzi kontrolują grę…

1 polubienie

Polki w lidze światowej nie zwalniają!
Dzisiaj gładkie 3:0 z Francją.
Niemniej sensacja dnia to 13 etap Giro!!!
Niesamowity sukces polskiego “no name” kolarza!!!
Stanisław Aniołkowski z grupy Cofidis zająl po finiszu z grupy,2 miejsce za Jonathanem Milanem który w tegorocznym Giro,triumfował już trzeci raz…
Widziałem ten finisz i …nie wierzyłem własnym oczom bo nie pamiętam kiedy ostatni raz widziałem TAK finiszującego Polaka z grupy :star_struck: :innocent:
Mistrzowska jazda Polaka nie daje teraz spokoju komentatorom i jeden przez drugiego pytają,kim on jest i skąd się wziął???
Nie wiem ale chyba ostatnim Polakiem który potrafił tak finiszować z grupy,był…Zbigniew Spruch który był wicemistrzem świata…24 lata temu!
Wielkie ale doprawdy WIELKIE BRAWA dla młodego Polaka!

1 polubienie

W trzecim meczu siatkarskiej Ligi Narodów,trwa polski karnawał!!!
Jeszcze jeden,jeszcze jeden i będzie trzecie zwyciestwo i to znowu 3:0!
Tym razem na bezradnych chwilami Holenderkach.
I JEST 3:0!
Agnieszka Korneluk przed chwilą,trzy punkty pod rząd,trzema blokami!!!
To sie prawie nie zdarza…Niesamowite!

1 polubienie

Kurczaki…zapomniałam o meczu, może będzie powtórka to obejrzę.

1 polubienie

Skróty na 100%.
Holenderki w 2 secie prowadziły 8:2…Kilka minut i…9:8 dla Polek :smiley:

1 polubienie

Ja im wróżyłam, że zajdą daleko i widzę, że moje proroctwa się sprawdzają :smiley:

1 polubienie

Duża jeśli nie największa w tym zasługa włoskiego selekcjonera.Poukładał dziewczyny,nauczył je cieszyć się grą,wygrywać,nie gubić wyniku,nie marnować czasu…
Teraz 3 mecze i 3 razy 3:0…
No tak jeszcze nie było!!!

2 polubienia

SUPER! Ja uwielbiam siatkówkę.

2 polubienia

Polki zaczynają realnie mierzyć w olimpijski medal.Już w zeszłym sezonie zapowiadało się.
Teraz tylko sie modlić aby formę utrzymały…

1 polubienie

Zauważyłam w poprzednim sezonie, że one były chwiejne emocjonalnie, może trener nad tym z nimi popracował.
Koniecznie muszę zobaczyć kolejny mecz.

1 polubienie

Nie wszystkie ekipy traktują Lige równie poważnie.Ale i to się zmienia bo pozycje w swiatowym rankingu mają ogromne znaczenie.
Najlepiej to porównać nasze dziewczyny obecnie,z okresem gdy szefował “wuefista” Nawrocki…To jest dopiero przepaść!A skład bardzo podobny…

1 polubienie

Pan Nawrocki to był partacz, w ogóle nie miał pojęcia o trenowaniu.
Doprowadził naszą kadrę do upadku!

1 polubienie

No,w każdym razie do upadku było blisko…I tego chwilami nie dawało się oglądać…Plus brak awansu nawet do top-8 światowej ligi.
Reakcja na szczęscie przyszła w porę bo bez tego nie byłoby naszych na igrzyskach…

1 polubienie

Po “przyzwoitej” przegranej z USA,1:4,gramy kolejny mecz ostatniej szansy :wink:Tym razem z Niemcami.
I po pierwszej tercji,jest znowu 0:0!
Walczcie!!!
Polacy znowu zagrali świetny mecz i znowu nieznacznie przegrali,4:2
Ciekawa sprawa…W czasach świetności polskiego hokeja,zdarzaly się porażki dwucyfrowe w stylu 17 mgnień wiosny z sowietami lub 0:14 z Czechami w Katowicach…
Dzisiaj gdy po 22 latach wracamy na salony, nie straciliśmy z nikim więcej jak 5 goli!
Gramy niemal jak równy z równym tylko…sprytu,moze wykończenia brakuje…Czasem szybszej reakcji…
Oby Polacy wygrali z Kazachami bo zasługują na 1 dywizje!!!

1 polubienie

Dziewczyny wygrały z Japonkami 3:0 mecz zacięty i jak widać bez straty punktów :smiley:

1 polubienie

Bez bicia przyznaję się że tym razem,po kilku nockach,poległem i nawet nie wiedziałem,co sie wokół dzieje…Obejrzałem tylko Giro,15 etap i …Nagle ktoś mnie odłączył od sieci… :innocent:

1 polubienie

Zaraz…
Z Japonkami???
Ooooah…A tego sie troche bałem…
Dzieki!!!Zaraz dojdę do siebie…

1 polubienie