Ale "tragedia"... Jednak miały trochę czasu na radość

Ta radość trwała odpowiednio długo do ich osiągnięcia… Gdyby wygrały legalnie to cieszyły by się znacznie dłużej buehehe

https://m.sportowefakty.wp.pl/biegi-narciarskie/873133/msj-reprezentacja-polski-zdyskwalifikowana-nie-ma-zlotego-medalu-w-sztafecie

2 polubienia

I z czego sie śmiejesz ośle?!
Zajmij sie lepiej kopaniem po mordach bo inne sporty to chyba nie twój poziom.

3 polubienia

Cicho już cicho ośle xd
Kto powiedział że się cieszę, śmieje się z sytuacji…

1 polubienie

Weź go zignoruj. Nie chce się rozwijać - to może. XD i wow nas nie przekona. Na razie u mnie ma bana… :face_vomiting:

A tak myślałem xd jednak się sfochala ta ostatnia dyskusja… Lol zauważyłem po braku serduszek xd

1 polubienie

Życie. Sorry memory

2 polubienia

A jest się z czego śmiać. Profesjonalistów po tym się poznaje, że takich głupich błedów nie popełniają.

2 polubienia

@GumowaKaczka
Nie przejmuj sie
Wyzwiska juz sie na dobre tu zadomowily nawet u tych u ktorych bym tego nie podejrzewala :worried:

1 polubienie

Błędów nie popełnia ten, kto nic nie robi.
Profesjonaliści też się mylą. Rzadko, ale się mylą. Poza tym śmianie się z czyichś pomyłek nie za bardzo dobrze świadczy o śmiejących się.

4 polubienia

@birbant
Brawo za kulturalną krytyke!!!

1 polubienie

Już myślałam że to jakiś katastroficzny wpis Harmonika…

1 polubienie

@waranzkomodo
Tez tak myslalam
To sformulowanie jest w jego stylu

1 polubienie

Owszem. A jak ktoś próbuje się mierzyć z najlepszymi, to standard też odpowiednio rośnie - a błąd oznacza zaprzepaszczenie miesięcy intensywnych treningów oraz spadek do roli bycia nauczką dla innych. I dokładnie tak powinno być, jeśli chcemy żeby najlepsi rzeczywiście byli najlepsi.

3 polubienia

@Devil
To sie nazywa: odpowiedz z klasą

2 polubienia

Nie śmiej się dziadku z czyjegoś wypadku. Dziadek się śmiał i to samo miał.
Przysłowia mądrością narodu

1 polubienie

Zgadza się. Ale to dopiero juniorki, kariera przed nimi, jak dobrze wszystko pójdzie.
Znam kilka przykładów, gdzie mylili się najwięksi mistrzowie w walce o najwyższe trofea. Człowiek, to tylko człowiek.

W sporcie presja psychiczna ma ogromne znaczenie, a różne areny sportowe na poziomie mistrzowskim, to też miejsc na grę nerwów.

2 polubienia

Bledy mozna popelnic ale śmiac sie z zawodniczek to juz kretynizm jakich mało.
Dziwne jest to ze organizatorzy najwyrazniej monitorowali to do konca [w koncu to SZTAFETA] aby potem gdy bylo po zawodach,namieszać???

1 polubienie

I, jak sądzę, ci omylni mistrzowie przestawali być mistrzami, a ich miejsce przejmowali inni zawodnicy którzy pomyłek uniknęli?

1 polubienie

Nie zawsze. Bywało tak, że po przegranej spowodowaną pomyłką, w rewanżach wracali na tron.

W sumie nie wiem, czy organizatorzy mogli coś zrobić. Zawodniczka, która się pomyliła biegła jako ostatnia z drużyny.

I wiesz jak to jest. Jeśli śmieją się kretyni, to czemu się tym przejmować? A jeśli się mimo wszystko przejmujesz… to może sport na poziomie światowej czołówki jednak nie jest dla ciebie?

1 polubienie