Ameryka, Ameryka

Niestety spora część Amerykanów jest gruba … Niektórzy nie zdążą schudnąć :thinking: :see_no_evil:

Wiem, że póki co w New Yorku umarło już więcej osób niż w samych Niemczech …

2 polubienia

obawiam sie, ze samymymi bezdomnymi z NY to zaludnilbys nieduże wojewodztwo, a doliczajac fakt, ze to miasto do najbardziej higienicznych nie nalezy (ponoc na 1 nowojorczyka przypada co najmniej 1 szczur, niektorzy mowia, ze wiecej)?
tam koronkowy bedzie mial pole do popisu.

3 polubienia

A Ja się głupi zastanawiałem przez niecałe 2 sekundy kto to ten koronkowy bo nie kojarzę tego pytamoludka :rofl:

2 polubienia

Myślałem, że jakiś pytamoludek tam mieszka :thinking:

2 polubienia

Jeżeli prezydent i kilku z otoczenia publicznie ignoruje co mówią naukowcy, wręcz wyśmiewa ich, to czego się spodziewasz po prostych ludziach?

3 polubienia

to nie pytamek, a wirusik :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
pytamki sa gumowe lub harmonijne :wink:

3 polubienia

Ponoć we Włoszech spada dzienna liczba rozpoznanych zachorowań

1 polubienie

Świetna odpowiedź. Stalin przynajmniej nie miał nic wspólnego z Hitlerem.

1 polubienie

Co dokładnie przez to rozumiesz ?

1 polubienie

To co Trump. Jest szansa, że wszyscy nie umrą. :rofl: :rofl: :rofl:

3 polubienia

tam “naszych” jeszcze nie ma… :slight_smile:

1 polubienie

No i co z tego?
To w ramach normalnego systemu,jakim mimo wszystko jest USA,nie mozna sie roznic?
Clinton to zaklamany szubrawiec,jego pani sto razy gorsza a o Trumpie nic bys nie powiedziala gdyby nie zostal szeryfem.Moze poza udzialem w Kevinie :upside_down_face:
Nie bronie go bo jestem bardzo rozczarowany.Liczylem na wstrzas,dostalem gume do żucia.Ale przynajmniej pozamiatal z Kimem.Tyle ze wrogowi od razu napisza ze to nic nie warta propaganda.No tak…Inni zaszli dalej w temacie?