Anty Koncepcja

image

Załóżmy, że wybory na Prezydenta RP odbędą się korespondencyjnie.

Jakie zabezpieczenia możnaby zastosować, aby po wyborach nie okazalo sie, że frekwencja wynosiła 120%, z czego na nowego Prezydenta głosowało 115 % osób uprawnionych do głosowania ???

Jaką mamy gwarancje, że żadne z ubiegających sie ugrupowań nie dodrukuje sobie kart do głosowania i odpowiednio zakrzyżykowanych nie wrzuci do skrzynek ? Podpis i PESEL, to trochę wąsko.

Już podczas rejestracji komitetów wyborczych, czy nawet podczas zbierania podpisow na poszczególnych kandydatów, Krajowa Komisja Wyborcza dopatrzyła się uchybień. Zdarzały się podpisy osób już nieżyjących !!! oraz kupowanie podpisów.

Podobnych matod jest wiele, ale nie będe o nich pisał, by czegoś nie skopiowano.

5 polubień

To wszystko, jakieś tam nieistotne szczegóły, bez żadnego znaczenia. Wybory maja być i już.
Pisdemokracja, panie, pisdemokracja…

4 polubienia

No to ja idę na piwo.

.a nie…kuwra…knajpy pozamykane… :slightly_smiling_face:
5 polubień

Bo oprócz zapasów srajtaśmy, należało zrobić też zapasy piwa. :stuck_out_tongue: :beer:

1 polubienie

Piwa ci u nas dostatek, a i Twoje przyjmiemy, co by się nie zmarnowało. :rofl:

2 polubienia

Moje piwo nigdy się nie zmarnuje. Nie ma takiej opcji. :grinning:

Jednym zabezpieczeniem jest przełożenie wyborów. Nikt nie powinien ulegać szaleńcowi z Żoliborza.

2 polubienia

W Polsce aktualnie występują dwa wirusy; - koronawirus i koronanygus kaczasty.

2 polubienia

Cały czas powtarzam - po co te koszty i bałagan? Przecież wybory można zrobić za pomocą sondy na reprezentatywnej grupie Polaków wychodzących z kościoła w Toruniu po sumie. I taki wynik przyjąć jako rezultat wyborów.

6 polubień

Postanowiłem. Jeśli wybory odbędą się korespondencyjnie, to ja nie pójdę. :rofl:

4 polubienia

A jak będą normalne, to nie wyślesz listu. :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

To proste. Wybory będą anonimowe, ale każdy będzie musiał wpisać PESEL, adres i datę urodzenia.

6 polubień

Ja też w takiej farsie udziału brac nie będę. Za komuny nie wziąłem ani razu w pseudowyborach.

3 polubienia

Bo i wynik znany już dziś.

2 polubienia

WYBORY 2020.

Iść, albo nie iść. Oto jest pytanie.

.wybór należy do Ciebie,

2 polubienia

Wybór w sprawie wyborów.

@birbant
Czyli KaczoPiS

1 polubienie

Karty wyborcze będziemy podpisywać koczopisami. Słowo dlugopis® zastrzeżone.

2 polubienia

@Bingola
@birbant
@ZiraaeL
@okonek
@Devil
i inni
Naczytalam sie tego az mnie glowa rozbolala.
A teraz chyba zaczne klac…
Nie wazne ze pandemia
Nie wazne ze ludzie umieraja
Nie wazne ze nie ma srodkow na leczenie
Nie wazne zabezpieczenia przed wirusem
Bo caly ten KaczoPiS teraz za sprawe najwazniejsza uwaza WYBORY

5 polubień

To co, mamy nie PiSać ???

Książka życzeń i zażaleń wisi na Nowodworskiej w Warszawie.

2 polubienia