Apka na telefon

Tak na marginesie, jeżeli wolicie telefon, to można załadować aplikację Discourse i podłączyć się do forum. Można wtedy wrzucać zdjęcia bezpośrednio z tele, mieć notyfikacje itp. Fajnie działa.

Niestety apka jest tylko po angielsku, ale po dodaniu forum samo forum jest oczywiście po polsku. Kliknijcie na “Add first site” , wpiszcie “pytamy.online” i zalogujcie się. Działa fajnie.

3lajki

A gdzie jest to add first site?

Ja cały czas korzystam z telefonu, ale z tej wersji na telefon i w końcu udało mi się dodać skrót na pulpicie…i też fajnie. Wygląda jak apka !

Tam po lewej u góry jest

Podobno apki ciągną więcej baterii.

1lajk

Po co apka skoro na telefonie i bez tego działa świetnie z ladowaniem fotek włącznie . Dobrze zrobione RWD jest lepsze od apki

2lajki

1lajk

Chwalisz się że też masz? :smiley:

No pewnie. I o obok starego pytamy by bylo blisko chodzic miedzy tymi dwoma “hotelami” - ktos kiedys uzyl tego porownania na nasza przeprowadzkę.

1lajk

Achaaaa bo nie zauważyłam ikonki starego pytamy…haha świetne porównanie. Można nazwać to też knajpą, że forum to knajpą, a stoliki to poszczególne tematy, do których się przysiadasz :wink: - to nie moje porównanie, ale podoba mi się.

Ja mam tak samo, przedtem była jeszcze kafeteria ale usunąłem

1lajk

Ja for nie umieszczam na pulpicie, bo to tzwn. rozpraszacze. Gdy mam okres “mniej czasowy”, to FB i Insta też chowam głębiej, żeby nie zachęcały.

2lajki

Ja póki co działam wyłącznie na lapku, więc nie rusza, ale “nigdy nie mów nigdy”…, wtedy się będę wdrażała w temat…

1lajk

Ty tak samo jak ja, a wstawianie zdjęć z telefonu na forum, to dla mnie najczarniejsza magia.
Może ktoś chętny nauczyć imbecyla? :joy:

1lajk

Bez apki na tel też się fajnie korzysta, ani razu nie wchodziłam tu jeszcze z lapka, a dobrze mi się funkcjonuje.

1lajk

Ja tak samo, w sumie moje jedyne skróty na pulpicie telefonu to messenger i aplikacja rossmanna (bo inaczej dłużej mi się szuka, a przypominam sobie o niej zwykle dopiero stojąc w kolejce).

1lajk

1lajk

To jest łatwizna :stuck_out_tongue_winking_eye:

490_2

1lajk