Apka na telefon

Tak na marginesie, jeżeli wolicie telefon, to można załadować aplikację Discourse i podłączyć się do forum. Można wtedy wrzucać zdjęcia bezpośrednio z tele, mieć notyfikacje itp. Fajnie działa.

Niestety apka jest tylko po angielsku, ale po dodaniu forum samo forum jest oczywiście po polsku. Kliknijcie na “Add first site” , wpiszcie “pytamy.online” i zalogujcie się. Działa fajnie.

3 polubienia

A gdzie jest to add first site?

Ja cały czas korzystam z telefonu, ale z tej wersji na telefon i w końcu udało mi się dodać skrót na pulpicie…i też fajnie. Wygląda jak apka !

Tam po lewej u góry jest

Podobno apki ciągną więcej baterii.

1 polubienie

Po co apka skoro na telefonie i bez tego działa świetnie z ladowaniem fotek włącznie . Dobrze zrobione RWD jest lepsze od apki

2 polubienia

1 polubienie

Chwalisz się że też masz? :smiley:

No pewnie. I o obok starego pytamy by bylo blisko chodzic miedzy tymi dwoma “hotelami” - ktos kiedys uzyl tego porownania na nasza przeprowadzkę.

1 polubienie

Achaaaa bo nie zauważyłam ikonki starego pytamy…haha świetne porównanie. Można nazwać to też knajpą, że forum to knajpą, a stoliki to poszczególne tematy, do których się przysiadasz :wink: - to nie moje porównanie, ale podoba mi się.

Ja mam tak samo, przedtem była jeszcze kafeteria ale usunąłem

1 polubienie

Ja for nie umieszczam na pulpicie, bo to tzwn. rozpraszacze. Gdy mam okres “mniej czasowy”, to FB i Insta też chowam głębiej, żeby nie zachęcały.

2 polubienia

Ja póki co działam wyłącznie na lapku, więc nie rusza, ale “nigdy nie mów nigdy”…, wtedy się będę wdrażała w temat…

1 polubienie

Ty tak samo jak ja, a wstawianie zdjęć z telefonu na forum, to dla mnie najczarniejsza magia.
Może ktoś chętny nauczyć imbecyla? :joy:

1 polubienie

Bez apki na tel też się fajnie korzysta, ani razu nie wchodziłam tu jeszcze z lapka, a dobrze mi się funkcjonuje.

1 polubienie

Ja tak samo, w sumie moje jedyne skróty na pulpicie telefonu to messenger i aplikacja rossmanna (bo inaczej dłużej mi się szuka, a przypominam sobie o niej zwykle dopiero stojąc w kolejce).

1 polubienie

1 polubienie

To jest łatwizna :stuck_out_tongue_winking_eye:

490_2

1 polubienie