Arena Rafała

A o 21:00 na tvp debata Adriana.
Panowie nie chcieli sie spotkać.

Tam jest napisane Andrzej a nie Adrian.
To zenujace “Rafała” :nauseated_face::face_vomiting:
Poza tym ktoś to będzie oglądać? Przecież w obecnej sytuacji to obaj będą mieć pytania pod siebie XD
Chyba że czegoś nie wiem o formie tych debat.

I jest Adrian

1 polubienie

Modlę się żebyś miał tego Adriana na następne 5 lat XD

Poradze sobie pod każdą władzą. Przeżyłem aws, sld, pis, po, teraz znowu pis. Brakuje tylko komuny i hitleryzmu :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Te debaty są bez sensu… Nie wierzę że są w Polsce w tej sytuacji ludzie którzy nie głosują patrząc na nazwisko, partie, rząd PiS, przypadkowo lub nie pójdą w ogóle. Kogo ma ona przekonać? Przecież na starcie wiem kogo wolę… Nawet jeżeli ktoś nie interesuje się polityka to nie wierzę że nie wie jakie są opinie o PiS jakie o PO i jaka panuje aktualnie moda w jego otoczeniu lub w nowoczesnej Polsce XD

Bezpartyjny byl Hołownia. Tylko on.

1 polubienie

No a debata w tejcvsytuacji przed druga tura pomiędzy PIS a PO jest przecież bez sensu… Gdyby dogadali się co do wspólnego występu w debacie to i tak nie miało by to sensu więc rzeczywiście najlepiej gdy każdy w swojej tv wygłosi swoj program i tyle xd

I tak teraz jest. Każdy sie okopuje swoimi.

Chociaż debata pomiędzy Duda a Komorowskim w 2015 była bardzo emocjonującą. Wiadomo że wtedy też każdy to oglądając miał swojego bohatera i mu kibicował a drugi to był ten zły… Ja oglądałem ją niedawno i mimo że znałem wynik wyborów późniejszych to bardzo to przeżywałem gdy Komorowski atakował w tak bezczelny i chamski sposób naszego Prezydenta. :rofl:

Bronek przegrał na własne życzenie

1 polubienie

Całe PO przerżnęło na własne życzenie. Zawiedli swoich w drugiej kadencji.
N starym Pytamy jechałem po Tusku, jak po burej kobyle, bo widziałem niebezpieczńestwo PiSu już swa lata przed upadkiem PO.

3 polubienia

Z tego co widziałem gdzieś to PiS już w 2013 roku prowadziło dość wyraźnie w sondażach ale nie wiem czy to już tak ciągle do 2015, czy jeszcze przed 2013 też xd

PO zaczęło tracić po podwyższeniu wieku emerytalnego i aferze taśmowej.

Podwyższenie wieku to był 2012 rok?

Nie pamiętam.

Aha no tak. 2012 a miało wejść od stycznia 2013… Ja to mam pamięć XD Czyli zgadza sie

PO nie słuchała plebsu.

I dlatego “normalni” ludzie wola PiS mimo że widzą tez co PiS złego robi… Wbrew temu co im się zarzuca że są ciemnota która nic nie rozumie i myśli że 500 plus to kasa od pisu… Mając realny wybór pomiędzy pisem a PO zawsze kilka milionów ludzi będzie głosować na pis bo nie na PO. Nie ma tu do tego żadna ciemnota czy inteligencja xd

Pis bazuje wyłącznie na emocjach i głupocie. Rząd nie ma własnych pieniędzy!!

1 polubienie