Aż się łezka w oku kręci widząc znajome nicki

Juz wiesz,ze Cie pamietam)))
Milo powitac,jeszcze raz.

3 polubienia

Masz z pewnoscia inny avatar…

Ten sam. Justabi zawsze miała dokładnie ten avatar.

5 polubień

milo mi, okonek jestem :wink:

1 polubienie

Potwierdzam,ten sam awatar.

1 polubienie

Ani sie nie obejrzysz,jak szescdziesiatka Ci stuknie.
Tez niedawno mialem 25lat,a juz poczatkiem przyszlego roku,koncze 60.
Bedziesz mial dzieci,pozniej bedziesz chcial doczekac wnukow,i choc dtarszy,niekomiecznie bedziesz tym ciemnym,nic niewartym staruchem,ktory jest zawalidroga i juz powinien isc do piachu.
Wspomnisz moje slowa.

3 polubienia

Nie wiem czy Cię to satysfakcjonuje ale ja pamiętam nick. Bliższej znajomości nigdy nie zawarliśmy, więc to spotkanie może być nowym początkiem.:yum:

5 polubień

Ja do 60 nie dożyje, nie warto :wink:

To juz zupelnie nie kojarze…Przeciez kolory na starym pytamy,niczym sie nie roznily?

Pamietam Cie,witaj😊

2 polubienia

Antykwo,dziekuje za pamiec. Mimo mojego dlugiego pobytu na pytamy zamienilismy zaledwie kilka komentarzy ale pamietam Cie doskonale😊

3 polubienia

Witaj :raised_hand_with_fingers_splayed:

4 polubienia

Jestem za krotko zeby Cie znac, ale ciesze sie , ze jestes, czesc! :slight_smile:

3 polubienia

Masz zle wyobrazenie o tum wieku,to nie statryczaly dtaruch,to jeszcze calkiem sprawny czlowiek.
Dawniej tez tak myslalem,z biegiem lat,moj poglad sie zkienil.
70 latkowie z powodzeniem kietuja oorporacjaki,
Moj znaiomy ma obecnie 87,do 84toku zycie pracowal na budowie,jako murarz,teraz w polu pracuje.

Witaj nowa znajoma😊

1 polubienie

Witam cieplutko😊

Jak ma Cię ktoś nie pamiętać? Niedawno o Tobie myślałem. Fajnie, że jesteś …

8 polubień

Awatar dokladnie mam ten sam co przez wiele lat na pytamy. Nawet gdy ono jeszcze pomaranczowe bylo…ech te dobre,stare czasy☺

1 polubienie

Benasku,moj drogi😊A ja tez Cie czasem wspominam i Twoje rowerowe wyprawy😊

5 polubień

Mój staż na starym pytamy, to niespełna 4 lata, więc gówniarz jestem w porównaniu do niektórych :wink: , ale Twój nick pamiętam, kiedy sobie czytałam jakieś wpisy archiwalne, choć nie pamiętam, byśmy zamieniły choć jedno słowo … :slight_smile:
Witaj @Justabi !! Tu naprawdę fajnie jest :smiley: Przekonasz się :)))

4 polubienia