Ażebysmy wiedzieli na co zbiera WOŚP

Na aborcję i eutanazję. Kto chce:

[KLIK](http://“WOŚP zbiera na aborcję i eutanazję”. Ludzie wyszli z mszy po skandalicznym kazaniu księdza! - NetInfo24.pl)

Coś się źle wkleja… Nie sugerujcie się linkiem: to, co czytałam to był zupełnie inny artykuł!
edycja moderatora
Prawdopodobnie kolezance chodzilo o ten artykul
https://www.google.com/amp/s/netinfo24.pl/2019/11/25/wosp-zbiera-na-aborcje-i-eutanazje-ludzie-wyszli-z-mszy-po-skandalicznym-kazaniu-ksiedza/amp/

Ten link jest o Terlikowskim. Nie ma tam nic o kazaniu jakiegoś księdza.

1 polubienie

To są oszczerstwa Terlikowskiego a nie jakiegoś ksiedza!
W dodatku cytowane sprzed lat…
Nawet nie czytasz tego co tu wklejasz?

2 polubienia

Tylko z tego powodu nie będę likwidować wpisu. Artykuł, który chciałam wkleić po prostu się… nie wkleił. Z resztą zaznaczyłam kłopot, a teraz jeszcze dopisałam resztę. PS. Artykulik znalazłam, znów nie da rady go wkleić…

Masz racje, już dopisałam. Nie wiem dlaczego tak jest…

Obojętnie czy ten link jest aktualny, czy nie, takie opinie nie należa do rzadkości.
Najsmutniejsze jest to, że ich autorami sa zwykle ludzie z prawej strony sceny politycznej, związani z kosciołem, albo przynajmniej deklarujący sie jako wierzący katolicy. Cos sie komus najwyraźniej pomyliło.

5 polubień

A ja dopowiem że ów Terlikowski jest typową kreaturą moralną.

3 polubienia

Mnie natomiast zastanawia dlaczego poprawnie wkleić nie można…

Tego już za wiele… Mieli zbierać na dzieci a nie przeciw dzieciom! Skandal

Myślałaś że terlikowski powie co innego? Eutanazji wymaga jego głupi łeb.

1 polubienie

Chyba tFUJ xd

Terlikowski to monotonny.

1 polubienie

Olewać sikiem prostym.

1 polubienie

Tak, o ten właśnie!

to byla zlosliwosc przedmiotow martwych, Terlikowskiego pominmy milczeniem, szkoda na niego energii zuzywanej przez komputer. a artykul jaki @elsie chciala wkleic juz jest w pytaniu.
niestety zbierajac grzyby mozna trafic na muchomory i mleczaja wełnianke udajacego rydza :wink:

2 polubienia

A wiesz, że teraz artykuł mi się w zakładkach pojawił…

Tylko ze tytul i tresc sie zgadzały.
Tzn. trudno niedokonczone cytaty nazywac w ogole trescią…
A Terlikowski zdążył juz stanąc po stronie ofiar pedofilli w kosciele tak wiec,cytując Pink Floyd,“ostrożnie z tą siekierką,Eugeniuszu” :wink:

1 polubienie

akurat postac dla mnie niszowa i malo interesujaca ten pan T.
co do trudnosci z wstawieniem niektorych tresci - to wystepuja, po to wlasnie jest moderacja, zeby takie problemy rozwiazywac.

2 polubienia

Jak dotąd,tak wlasnie było.
Ale kto wie w ktorą strone jeszcze wiatr zawieje.Jego ostatnie wypowiedzi byly jakby z innej bajki…

1 polubienie

widac poprzedni sponsor nie wypalil…